Přejít k hlavnímu obsahu

Vánoce snů: Dárky, které potěší každého člena vaší rodiny

Info ikona
Vánoce

Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejme a nakupujme dárky pro naše nejbližší. Svět ženy vám přináší jedinečné tipy, které vykouzlí úsměv na tváři každému. Uřijte si klidné Vánoce a nakkupte dárky s dostatečným předstihem. V našem článku najdete užitečné typy, které vám pomohou vybrat to pravé pro vaše milované.

Pro ty nejmenší

CHOU CHOU! Veselá panenka se zvuky měří 30 cm. Má velké oči, které se legračně hýbou ze strany na stranu. Čepička je zároveň maskou na spaní. 

(web: ZDE, doporučená maloobchodní cena: 1219 Kč ) 

Info ikona
zapf-creation

Pro dokonalou pokožku

Balancing oil serum: Sérum obsahuje účinnou kombinaci CBD, přírodních rostlinných olejů a skvalanu, která zvyšuje hydrataci, jemnost a pružnost pokožky. 

(web: ZDE, cena 990 Kč) 

Info ikona
cbdstar.cz

Pouze pro dospěláky

Captain Morgan Sliced ​​Apple: Vychutnejte si vánoční čas se šťavnatou novinkou s příchutí jablek Captain Morgan Sliced ​​Apple. V kombinaci s ledem a plátkem limety je skvělým společníkem pro chvíle s partou přátel. 

(web: ZDE, maloobchodní cena: 439 Kč/0,7l)

 

Info ikona
bartidashop

Ručičku na to 

Kouč zdravého životní stylu na vaší ruce. Samsung Galaxy Watch5 umí pokročile změřit složení vašeho těla, detailně monitorovat vše, co se s vámi děje ve dne i v noci a na základě toho vás provázet směrem ke zdravému životu. 

(web: ZDE, maloobchodní cena: od 7 490 Kč)

Info ikona
Samsung

Pro milované maminky

Módní dámská lyžařská bunda. Značky McKinley se skvěle hodí na každý svah. Díky použitým technologiím dokonale ochrání před nepříznivým počasím. Koupíte pouze v INTERSPORTu.  

(web: ZDE

Info ikona
Intersport

Pro malé objevitele

Objevitelská sada vykopávek fosílií Magnoidz obsahuje všechny potřebné věci pro malé zvídavé paleontology včetně nástrojů nebo lupy. 

(web: ZDE, cena: 439 Kč, Hamleys Praha)

  

Info ikona
Hamleys
Měření