Přejít k hlavnímu obsahu

Chtělo by to vylepšit 3

Chtělo by to vylepšit 3

Náš minikurz orientace v zázracích estetické medicíny vám tentokrát pomůže najít řešení, toužíte-li poupravit některé z oblých linií na svém těle či přímo v obličeji.

Nejste spokojeny s velikostí svých ňader?

Bujné poprsí je snem mnoha žen, ale zdaleka ne každá se chce uchýlit  k silikonovým implantátům. Nabízí se tudíž moderní alternativa zvaná augmentace neboli zvětšení prsou vlastním tukem. Ten se nejprve odsaje z míst, kde je ho na těle dostatek (například z boků, stehen či břicha), pak se pročistí a tenoučkou kanylou se vrátí do prsní tkáně. Pomocí tohoto postupu lze vyrovnat i asymetrii ve velikosti či tvaru ňader a může pomoci při rekonstrukci prsu po onkologických operacích.
Kontakt: www.bodyestet.cz

Toužíte po plných a vylepšených rtech?

Než se rozhodnete pro radikálnější řešení, zkuste aplikaci vstřebatelného výplňového materiálu, který nejčastěji tvoří kyselina hyaluronová. Zákrok se provádí v lokální anestezii, výplň se vstřikuje tenkou jehličkou do míst, jež potřebují zvětšit. Vstřebá se zhruba po čtyřech měsících, poté je třeba zákrok opakovat, ale za tu dobu si můžete ujasnit, zda a jak moc chcete rty proměnit.
Kontakt: www.asklepion.cz

Chcete lépe zformovat své tělesné křivky?

Pokud nepomáhá cvičení ani dieta, zkuste kavitaci, což je bezbolestná liposukce pomocí francouzského přístroje CavitaLyse. Ten pracuje na principu nízkofrekvenčního ultrazvuku, jehož působením dochází k rozbití membrán tukových buněk. Jejich obsah se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a je poté vyloučen z těla. Kavitace je vhodná zejména pro partie boků, stehen, hýždí či břicha.
Kontakt: www.salon-korunka.cz