Přejít k hlavnímu obsahu

Chtělo by to vylepšit 1

Estetická medicína se rychle rozvíjí a nabízí stále nové metody, přičemž ani ty „staré“ dosud nevyšly z módy. Pokud se v široké nabídce nedokážete orientovat, pomůžeme vám.

Chcete vyhladit pleť, ale nevíte, jakým způsobem?

Klasický a velmi efektivní je tzv. facelift. Jeho podstata spočívá v uvolnění povadlé kůže obličeje a krku od hlubších vrstev a odstranění přebytečných částí. Řezy se vedou v místech, kde nebudou patrné jizvičky. Zákrok se provádí v kombinaci nitrožilní a místní anestezie a hospitalizace bývá dvoudenní.
Kontakt: www.esthe-plastika.cz

Toužíte vypadat mladě, ale bojíte se operace?

V tom případě můžete vyzkoušet kupříkladu neinvazivní ošetření Pellevé, které vyhlazuje jemné až středně hluboké vrásky a omlazuje pleť. Tento zákrok využívá energii ve formě elektromagnetických vln. Postupné zahřívání pokožky zpevňuje kolagenová vlákna a podněcuje tvorbu nových. Po zákroku, který je téměř bezbolestný, můžete hned odejít. Doporučuje se opakovat jej dvakrát či třikrát, i když účinky jsou vidět hned napoprvé.
Kontakt: www.yesvisage.cz

Možná jste slyšely o „nitích“. Víte, co to obnáší?

Při této metodě dochází k vyhlazení vrásek a k vypnutí pokožky tzv. mezonitěmi. Jde o tenké nitě ze speciálního vstřebatelného materiálu. Aplikují se injekční jehlou do tkání obličeje, kde stimulují tvorbu kolagenu a zvyšují elasticitu kůže. Během 6–8 měsíců se rozpadají, ale vypnutí trvá až 1,5 roku. Procedura nezanechává žádné jizvy a její efekt je okamžitý. Kontakt: www.ulk.cz