Přejít k hlavnímu obsahu

Soutěžte s Atriem Flora o vstupy do Fitness Victory!

Soutěžte o tři dárkové poukazy v hodnotě 1 000 Kč, které opravňují k 10 vstupům do vyhlášeného pražského Fitness Victory. Stačí správně odpovědět na naši otázku a čekat, jestli se štěstí usměje právě na vás. Kromě zapojení do naší soutěže máte ještě možnost se do konce ledna přihlásit do unikátního projektu Proměna prostřednictvím krátkého dotazníku na webu www.atrium-flora.cz.

První fází projektu Proměna je přihlašování do samotné soutěže o kompletní proměnu, kde tři finalisté po dobu 2 měsíců dostanou profesionální péči od vyhlášených odborníků na zdravý životní styl, fitness a image. Do soutěže se mohou zapojit ženy i muži starší 18 let. V únoru zasedne odborná porota, která na základě informací v dotazníku vybere 10 semifinalistů. Ti budou pozváni na pohovor před tým profesionálů, který z nich vybere 3 finalisty. Těm bude po dobu 2 měsíců poskytnut servis v oblasti zdravého životního stylu, fitness a další péče, která souvisí s kompletní změnou image nebo jejím doladěním.

Pokud nemáte zájem se do Proměny zapojit, zasoutěžte si s námi o vstupy a sledujte alespoň vybrané finalisty. Po dobu celého projektu budete moci sledovat úspěchy 3 finalistů na facebookových a webových stránkách Atria Flora, a to včetně odborných komentářů a doporučení od zkušených profesionálů z Fitness Victory a dalších odborníků na zdravý životní styl, jejichž rady vám mohou pomoci s vlastní proměnou.

Kde se nachází obchodní centrum Atrium Flora?

1. Praha 3 

2. Praha 10

3. Praha 1

Odpověď na otázku a kompletní informace o projektu Proměna najdete na webových stránkách http://www.atrium-flora.cz a na Facebooku https://www.facebook.com/AtriumFlora.

Logo_copy

Atrium Flora

Atrium Flora nabízí svým návštěvníkům na ploše 20 000 čtverečních metrů čtyři patra služeb, 130 značkových obchodů módy a zábavu. Ve čtvrtém patře se nachází restaurace a multikino Cinema City s 3D kinosálem IMAX, v každém patře pak kavárna či malé občerstvení. Rodičům je k dispozici dětský koutek, řidičům čtyřpatrové podzemní garáže.

Fitness Victory

Fitness Victory najdete v Praze 4 v Křesomyslově ulici, kde je na ploše 450 m2 místo nabízející nejnovější stroje, několik sálů pro skupinové lekce a hlavně partu skvěle sehraných trenérských es. Zajímá vás, kam se schoval třeba Karel Frýd, kam chodí trápit svoje tělo zpěvačka Martina Pártlová nebo některé z finalistek soutěže Miss? Pak vězte, že právě sem. Více na www.fitnessvictory.cz.

Promna_Atrium_Flora_copy