Lipno festival pro děti i dospělé se blíží

Jana Hendrychová | 19/06/2016
Lipno festival pro děti i dospělé se blíží

Přidejte si Svět ženy do oblíbených na Google zprávách

5. ročník Lipno Sport Festu je skoro tu. Letos se jeho termín přesunul ze srpna na červenec a konat se bude v termínu od 9. do 16. 7. 2016. Festival, který kombinuje sport a kulturu, se bude konat jako každý rok na pláži pod Aquaworldem v Lipně nad Vltavou.

Program bude opět nabitý.

Hned v sobotu bude festival zahájen novinkou – paddleboard Lipno S.U.P. Marathonem, který odstartuje z Nové Pece a bude končit v Lipně nad Vltavou. Od 10 hodin se bude u Stezky korunami stromů konat oblíbený rodinný orientační běh. První sobotu zakončí koncert Petra Koláře. V neděli si lze zasportovat s Nadací Emil. Přes týden se pak můžete těšit na výuku in-line bruslení, běžeckou školu, cvičení nejen pro ženy, turnaj ve volejbalu nebo ve spikeballu a mnoho dalšího. Chybět nebudou ani rozhovory Kateřiny Neumannové s osobnostmi a děti se mohou těšit na pohádky a zábavu s lišákem Foxem.

Veškerý program je zdarma. Festival bude zakončen v sobotu 16. 7. terénním během – Kilpi Trail Running Cupem 2016 – který povede na vrchol Stezky korunami stromů.

Nejčtenější články

6 tipů, jak se o sebe starat v létě u vody Kvíz: Poznáte české moderátorky? Na své si přijdou i starší ročníky, ale o současné krásky nepřijdete “Zemřel mi manžel a moje děti už plánují a hádají se, jak si rozdělí dědictví,” pláče Dorka

Doporučujeme

Načíst další

Mohlo by se vám líbit

Marianne Bydlení