Přejít k hlavnímu obsahu

Lipno festival pro děti i dospělé se blíží

5. ročník Lipno Sport Festu je skoro tu. Letos se jeho termín přesunul ze srpna na červenec a konat se bude v termínu od 9. do 16. 7. 2016. Festival, který kombinuje sport a kulturu, se bude konat jako každý rok na pláži pod Aquaworldem v Lipně nad Vltavou.

Program bude opět nabitý.

Hned v sobotu bude festival zahájen novinkou – paddleboard Lipno S.U.P. Marathonem, který odstartuje z Nové Pece a bude končit v Lipně nad Vltavou. Od 10 hodin se bude u Stezky korunami stromů konat oblíbený rodinný orientační běh. První sobotu zakončí koncert Petra Koláře. V neděli si lze zasportovat s Nadací Emil. Přes týden se pak můžete těšit na výuku in-line bruslení, běžeckou školu, cvičení nejen pro ženy, turnaj ve volejbalu nebo ve spikeballu a mnoho dalšího. Chybět nebudou ani rozhovory Kateřiny Neumannové s osobnostmi a děti se mohou těšit na pohádky a zábavu s lišákem Foxem.

Veškerý program je zdarma. Festival bude zakončen v sobotu 16. 7. terénním během – Kilpi Trail Running Cupem 2016 – který povede na vrchol Stezky korunami stromů.