Přejít k hlavnímu obsahu

SOUTĚŽ o Diamant od Hair Majesty!

Také vlasy se už mohou pyšnit vlastními šperky! Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte profesionální žehličku dodávající oslňující třpyt!

Užívejte si žehlení vlasů bez kompromisů od pondělí do neděle! Narovnané vlasy působí elegantně, uhlazeně a přitom sexy! Ale jak jim zachovat sílu a odolnost?

Nejlepším řešením je používat kvalitní žehličky s iontovou technologií. Ta vlasy během žehlení chrání a brání tomu, aby se přesušovaly. S dobrým produktem se nemusíte bát svou hřívu narovnávat každý den. Jemné vlasy žehlete při nižších teplotách, silné a hrubé snesou vyšší. Začněte ve spodních vrstvách a postupujte plynule pramen po prameni.

Profesionální krášlení s Diamantem od Hair Majesty

Žehlička HM využívá keramických destiček pro dosažení konstantního, vyrovnaného sálání tepla. Ionic systém eliminuje statickou elektřinu a vytváří hebké vlasy na dotek. Praktický CD displej disponuje až jedenácti úrovněmi pro nastavení teploty. Trvalé teplo je uchováváno během celého procesu tvarování účesu. Otočný kabel umožňuje snadnější pohyb.

Depositphotos_43595737_m

Žehlička v hodnotě 1 250 Kč může být nyní vaše! Do komentářů pod článek zašlete následující větu, originálně doplněnou dle svého gusta:

Nový Svět ženy se mi líbí, protože…

Soutěž probíhá od 1. – 8. 10. 2014! Výherkyni oznámíme na facebookové stránce Časopis SVĚT ŽENY.

Odesláním odpovědi souhlasíte s všeobecnými podmínkami a také podmínkami užívání internetových stránek.