Mikuláš nejen pro děti: 5 tipů

1. Mikulášské nadělení z www.mixit.cz potěší malé i velké. Tentokrát Mixit úplně vynechal jakýkoli müsli základ a v roztomilém mikulášském tubusu najdete stoprocentní mlsání: fíky, datle, banány, hora oříšků, čokolády, exotického ovoce a k tomu špetka koření, aby zavoněly Vánoce.

2. Rozpékač jablek Villeroy & Boch má půvabný vánoční design a je z kvalitního porcelánu. Pomocí tepla z čajové svíčky a kapky ovocné šťávy nebo alkoholu si v něm snadno připravíte chutný, zdravý a úžasně voňavý dezert. Koupíte na www.luxurytable.cz.

3. Luxusní adventní kalendář Yankee Candle (www.yankeesvicky.cz) obsahuje škálu klasických i nových vánočních vůní ve formě čajové svíčky, včetně dvou nových vůní, oslavujících Štědrý večer. Nejoblíbenější vůně (Balsam & Cedar, Snow in Love nebo Sparkling Cinnamon) společně s úplně novými (Merry Marshmallow a Snowflake Cookie) činí z každého dne čekání na Vánoce malý svátek.

4. Čekání na Vánoce vám mohou zpříjemnit i další originální adventní kalendáře. Pestrou nabídku z nejrůznějších zajímavých materiálů a všech možných stylů a barev najdete na www.fler.cz. Například půvabný domeček Čekáme na Ježíška je krásnou předvánoční dekorací.

5. Adventní kalendář podle svých představ si můžete vytvořit sami. Pomůže vám k tomu jedna z novinek Microsoft aplikací pro Windows 8.1. – Advent Calendars. Předvánoční čas zpříjemní vám i dětem také aplikace k virtuálnímu zdobení stromečku – Christmas Décor.

Foto: Depositphotos (1), archiv firem (4)

@svetzeny