Přejít k hlavnímu obsahu

Kouzlo jiskření 3

Kouzlo jiskření 3

Na základě čeho se ženy zamilovávají? Z tohoto hlediska se příslušnice něžného pohlaví dělí do čtyř skupin (které se někdy překrývají, a navíc se to může v průběhu života měnit).

* Smyslově založené sázejí hlavně na to, co jim říká pohled na muže, jeho vůně, chuť jeho polibků a pocity při vzájemných dotecích.

* Fantazijně založené se rozhodují na základě představ (více či méně jasně erotických), jaké v nich protějšek vyvolává.

* Intimně založené potřebují vnímat možnost propojení s případným partnerem, hledají, jak se psávalo v inzerátech, „splynutí duší“.

* Dráždivě založené spoléhají na sebe – vybírají si muže, jimž se zřetelně líbí a vzrušují je.

Všechny způsoby „volby“ mají něco do sebe, byť vztah se na nich založit nedá. Avšak pro účely nezávazného zamilování jsou naprosto dostačující.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Ženský nos je nenahraditelné „tykadlo“ na partnery. Čichem dámy dokážou rozpoznat, kdo jim „voní“ – bývá to muž s hodně odlišným imunitním systémem, než jaký má dotyčná (takové spojení totiž dává šanci na zdravější potomstvo). Tato schopnost se zvyšuje v období ovulace. O to jsou samozřejmě připraveny ženy užívající hormonální antikoncepci. A pánové, kteří se rádi parfémují, se zase okrádají o šanci být vhodnými protějšky rozpoznáni.

Foto: Depositphotos (1)