Přejít k hlavnímu obsahu

GALERIE: Celebrity, které se v roce 2016 rozešly

Zazvonil zvonec, lásky je konec.

Brad Pitt & Angelina Jolie

Asi největší poprask způsobil rozvod hollywoodského páru známého pod přezdívkou Brangelina. Rozchod vzešel ze strany Angie (41) a došlo k němu po údajné hádce mezi Bradem (53) a jejich nejstarším synem Maddoxem. Od září, kdy se informace dostala do médií, žijí manželé odděleně, Angelina a všech šest dětí bydlí v pronajatém domě v Los Angeles, kam je za přítomnosti terapeutů chodí táta navštěvovat.

Lady Gaga & Taylor Kinney

24734785633_138d617d8d_b

Po pěti letech vztahu, společném francouzském buldočkovi a rok starém zasnoubení se rozešli i zpěvačka Lady Gaga (30) a její snoubenec, herec Taylor Kinney (35). Gaga po rozchodu uprchla do Mexika s kamarádkami a poté co se vrátila před kamery fotografů, vypadala výrazně pohuble. Tak snad je jí už lépe!

ČTĚTE TAKÉ: Brad a Angelina se rozvádějí. Koukněte na jejich nejhezčí chvíle

Leonardo DiCaprio & Kelly Rohrbach

pizap.com14834354558561

Leova (42) další známost s o generaci mladší dívkou neměla dlouhého trvání. Po několika měsících randění pustil oscarový herec modelku Kelly (26) k vodě. Osamělý potom ale dlouho nebyl, brzy si našel náhradu v podobě modelky Niny Agdal (24).

Johnny Depp & Amber Heard

GettyImages-504365068

Modřiny, údajné domácí násilí, video z manželské hádky – takhle vypadalo rozvodové stání Amber (30) a Johnnyho (53). Po několikaměsíční bitvě se obě strany dohodly, Amber stáhla žalobu za domácí násilí a získala štědré odstupné, které věnovala na charitu.

Taylor Swift & Calvin Harris

GettyImages-474822266

I když to nejdříve vypadalo jako poklidný rozchod dvou dospělých lidí, věci nabraly rychlý spád. Doteď se neví, kdo koho opustil. Zpěvačku Taylor (27) však jen několik dní poté paparazzi načapali v úzkém objetí s hercem Tomem Hiddlestonem (35), zatímco bývalý přítel a DJ Calvin (32) ležel doma, kde se zotavoval z bouračky. Pak došlo na několik nehezkých výměn zpráv na Twitteru. Dnes už je prý mezi nimi všechno v pořádku, ale na lásku to znovu už nevypadá.

Taylor Swift & Tom Hiddleston

GettyImages-545317582

Rok 2016 je pro Taylor rokem ve znamení rozchodů… Ani její tříměsíční románek s hercem Tomem, během kterého pár procestoval pomalu celou půlku Evropy, nevydržel. Zlé jazyky tvrdí, že za to může karma.

ČTĚTE TAKÉ: Manýry celebrit: Angelina koupila ostrov, Claudia Schiffer zase dům jen pro své šaty

Naomi Watts & Liev Schreiber

Naomi_Watts_Liev_Schreiber

„Během několika předešlých měsíců jsme došli k závěru, že pro nás coby rodinu bude nejlepší, když se rozejdeme jako partneři,“ řekli ve společném prohlášení herci a rodiče dvou synů Naomi (48) a Liev (49). Několik týdnů poté napsal Liev bývalé partnerce milou zprávu k narozeninám, a to veřejně na její instagramový profil. Hezké gesto ceníme!

Ozzy Osbourne & Sharon Osbourne

Ozzy_Osbourne_2

Po více než 33 letech manželství skončila láska mezi muzikantem Ozzym (68) a jeho druhou ženou Sharon (64). V oficiálním vyjádření pár píše, že k rozchodu došlo po vzájemné dohodě a že v domě, který spolu obývali, zůstane Sharon. Jelikož to není poprvé, co se tenhle pár veřejně rozešel, fanoušci doufali, že se zase brzy usmíří. Nicméně je to více než šest měsíců, happy end už nečekají...

Kate Beckinsale & Len Wiseman

GettyImages-458256952

Když věčně krásnou Kate (43) opustil režisér Len (43), mnozí doufali, že se jedná o dočasnou záležitost. Po roce odloučení požádal Len o rozvod oficiální cestou, a jelikož měli předmanželskou smlouvu a žádné společné děti, soud jim vyhověl brzy. Dnes mají oba jiné partnery a daří se jim.