Přejít k hlavnímu obsahu

Co muži na ženách nechápou 2

Pro pány tvorstva jsou jejich něžné protějšky nepochopitelnější než největší záhady světa. Přinášíme vám další otázky, které si kladou nejčastěji.

Proč ženám vadí slovo nevím?

Muži by – podle žen – měli vědět všechno a také se umět rozhodnout! Když se vás ptáme a vy nevíte, tak co s vámi? Jste pro nás oporou, uznáváme vás, vzhlížíme k vám. Hlavně ve vztazích chceme slyšet jasnou odpověď. Že to neustojíme? Bez obav, zvládneme to líp než vy! Pravda sice bolí, ale lež zraňuje dvakrát.

Proč ženy baví slaboduché seriály a filmy?

Protože pro nás představují únik z reality, ukazují nám životy druhých a někdy i řešení životů nás samotných. Jindy se prostě nudíme nebo si po náročném dni potřebujeme odpočinout. A pak – rády si samy sebe představujeme po boku nádherných princů, kteří nás milují a snesou nám modré z nebe, což se nám v reálném životě nikdy nestane. Kromě toho si máme o čem povídat s kamarádkami. Jen tak mimochodem, pánové, vždyť i vy máte svoje fotbalové a hokejové zápasy, závody formule 1, politické debaty a další zajímavostí, které vám nesmějí uniknout… Takže je to 1:1 – zkrátka stav je vyrovnaný.

Proč si ženy stále potírají rty jelením lojem?

Protože je máme suché! Kůžička na rtech patří k nejjemnějším na těle a je potřeba o ni pečovat. Rozpraskané a suché rty bolí, nevypadají pěkně a rtěnka na nich působí odpudivě. A protože víme, jak nepříjemné je líbat popraskané rty – neboť vy sami o ně obvykle nepečujete.

Náš tip: Více na toto téma se dozvíte z knížky poradenského psychologa Tomáše Nováka a psychiatričky The Beastess Na co se ptají muži o ženách (vydala Grada).

Foto: Depositphotos (1)