Přejít k hlavnímu obsahu

Co muži na ženách nechápou 1

Dámy si stěžují, že těm svým chlapům nerozumějí. Jenže oni zase nechápou mnohé ženské projevy. V miniseriálku vám nabídneme otázky, které si pánové kladou nejčastěji.

* Proč se ženy stále ujišťují, zda je má muž rád?

Jak to jen mužům vysvětlit? Co třeba tak, že žijeme šťastně, než HO potkáme. Do té doby nás muži „lovci“ přesvědčují, že právě my jsme ty, s nimiž by dokázali žít do konce života. Zahrnují nás květinami, dary a lichotkami a my se cítíme jako princezny – jsme krásné a sebevědomé. A pak se to stane. Vybereme si jednoho z nich, přesněji řečeno uvěříme sladkým řečičkám, že nás miluje, protože i my milujeme jeho. Jenže zatímco my mu to s láskou opakujeme pravidelně, protože ženy mají smysl pro slovní projev, on se svým vyznáním pomalu končí. Má nás jistou, tak co by láskyplná slova opakoval denně? Navíc když se ho ptáme ve chvíli, kdy sleduje fotbal v televizi. Zkrátka, pánové, to, že svou ženu milujete, byste jí měli dávat najevo stále, protože ženy se chtějí cítit jako princezny každý den. A věřte, že pak vás přestaneme těmito „hloupými“ otázkami otravovat.

* Proč ženy čekají od manželství něco jiného než muži?

Asi netřeba připomínat, že ženy jsou z Venuše a muži z Marsu. Takže se není čemu divit. Jde ale především o to, že mužova očekávání jsou prozaická, kdežto my ženy chceme prince na bílém koni a život jako z románu. Co s tím? Zkuste nás, pánové, občas překvapit romantickým gestem!

Náš tip: Více na toto téma se dozvíte z knížky poradenského psychologa Tomáše Nováka a psychiatričky The Beastess Na co se ptají muži o ženách (vydala Grada).

Foto: Depositphotos (1)