Přejít k hlavnímu obsahu

Velký výklad mariášových karet na podzim 2023: Co nás čeká, odkrývá kartářka Jana Rubešová

Info ikona
výklad

Astronomický podzim začíná 23. září v 8:50 hodin. V ten moment vstoupí Slunce do vzdušného znamená Vah. Astronomický podzim ale je doslova za dveřmi. Co nás čeká od prvního září až do konce listopadu? Odpověď nabízí nejen horoskopy, ale také výklad karet. Zeptali jsme se proto známé kartářky Jany Rubešové, která vyložila své mariášové karty.

Podzim přináší nové a silné energie, které umožní celé planetě pokračovat v započaté transformaci. Tyto procesy už nejde zastavit a je třeba si uvědomit, že se dějí k dobru nás všech. Každá oblast našeho života se čistí a mění. Myslete na to, co si přejete a nedávejte energii myšlenkám na to, co nechcete. Můžete toho využít a zlepšovat svoji budoucnost pomocí afirmací.

Jak na to? V přítomném čase si říkejte věci, které chcete a po nichž toužíte. Použít přítomný čas je velmi důležité. Například tedy říkejte: „Jsem zdravá“, „Jsem šťastná“, „Jsem milována“, „Jsem nádherná“, „Mám láskyplnou energii“.

Numerologie: Každý z nás vyzařuje určitou energii. Jaké je vaše číslo energie, působíte na druhé přitažlivě?

svetzeny.cz

Téma pro všechny? Sebeláska!

Obecně bude na podzim pro všechny tématem číslo jedna sebeláska a sebehodnota. To znamená dávat sami sebe na první místo. Neberte ohledy jen partnery, děti či kolegy. Když vám v nějaké situaci není dobře, nebuďte v ní. Zeptejte se sami sebe, co můžete změnit, co byste chtěli. Co byste udělali, kdybyste se nebáli? Dovolte si radovat se a zářit.   

Aby nebylo vše ale jen o duchovní stránce a realita byla v harmonii, bude mnoho z nás řešit i materiální věci. Na co se tedy připravit v konkrétních oblastech našeho života?

Zdraví

Dejte si pozor na strach a nátlak. Nenechte se zatáhnout do žádných manipulací jen proto, že vám někdo něco radí. Jednejte v souladu s tím, co cítíte, že je správně a co je v souladu s vaším tělem a srdcem. Pamatujte, že i strach může být prvopočátkem zdravotních problémů. Dávejte si pozor na úrazy, buďte opatrní.  

Zejména v září nás ještě čekají krásné slunečné dny, proto je využijte k tomu, abyste byli hodně venku. Pro imunitu je důležitý vitamín D, který tělo čerpá právě ze slunečních paprsků. Afirmujte si zdraví, snažte se je podporovat přírodní cestou, například pomocí bylinek. Pečujte o své tělo s láskou, dopřejte si hodně odpočinku a rozmazlování. 

Strach podle znamení: Co jednotlivá znamení nejvíce trápí a čeho se bojí?

svetzeny.cz

Láska

Vše nefunkční, tedy i vtahy, se buderozpadat. To, co není založeno na lásce, je odsouzeno k zániku. Tedy i svazky, jež jsou postaveny na majetku nebo fungují jen kvůli dětem. Na druhou stranu budou vznikat nové vztahy, které budou fungovat na duchovní úrovni, do níž se probouzí stále více lidí, včetně mužů.

V popředí budou nejen milostná vzplanutí, ale i sexualita a vášeň. Lidé se nebudou potkávat „jen tak“, může vás to k někomu táhnout, ale nebudete vědět, proč. Jde o vztahy spřízněných duší či osudových spojení. Často půjde o takzvané dvojplamenné vztahy, jež sahají do minulých životů. Mezi takovými lidmi je velmi silné duchovní pouto, posvátná sexuální energie a silná fyzická přitažlivost.   

Poselství andělů: Jaký archanděl vás povede příští týden? Vyberte si jednu za tři karet a zjistěte svou budoucnost

svetzeny.cz

Rodina a přátelé

Je tu radost, oslavy, setkávání, komunikace. Budete cítit potřebu být mezi blízkými lidmi, s nimiž je vám dobře. Na druhou stranu se budou rozpadat i nefunkční přátelské vztahy. Můžete zjistit, že vám s kamarádkou není už tak dobře jako dříve, že si přestáváte rozumět. Přijměte to, protože život je změna a je třeba se jí otevřít. Věřte, že když něco odejde, přijde nové.

Pokud jde o děti, snažte se vnést do jejich školních povinností a řádu trochu lehkosti. Dejte jim prostor k tomu, aby vyjádřily samy sebe. Nenuťte je do ničeho, co nechtějí, nesnažte se plnit si sny prostřednictvím dětí.

Práce

Přicházejí nové možnosti. Ten, kdo se nebude držet zuby nehty jen otázky peněz, bude dostávat nabídky, kdy bude pracovat s radostí a lehkostí. Důležité je dělat něco, co nás naplňuje a jsme s tím v souladu. Odhoďte strach, že budete mít nedostatek. Nastavte se na hojnost, neříkejte, že nemáte. Protože pak to tak skutečně bude. Když věříte, můžete si přitáhnout všechno. Vizualizujte si vše, co je možné.  

Finanční horoskop na září: Býk zůstává nohama na zemi, Štíři mohou mít finanční problémy

svetzeny.cz

Cestování

Doba dovolených je sice za námi, ale to neznamená, že tu nejsou možnosti a příležitosti cestovat. Naopak. Cestování nás obohacuje a přináší nádherné zážitky. Více než kdy jindy si ale vybírejte destinace, do kterých se vydáte. Planeta se čistí a přírodní katastrofy budou pokračovat. Vnímejte a poslouchejte svoji intuici. Když vám bude říkat, že někam nemáte jezdit, poslechněte ji.

Celým podzimem se bude prolínat motto: „Když je žák připraven, učitel se dostaví.“

 „Pokud něco řešíte a nevíte, jakým směrem se v životě vydat, jsem tu pro vás. Neváhejte se na mně obrátit,“ říká Jana Rubešová.

Info ikona
Jana Rubešová

Medailonek: Kdo je Jana Rubešová?

Výkladem karet a věštěním se zabývá 30 let. „Karty vám mohou ukázat, co můžete v budoucnu očekávat, jaké jsou vaše šance a čeho se můžete vyvarovat. To nejdůležitější rozhodnutí které uděláte, je ale pouze na vás. Já vám pomohu najít tu nejlepší cestu. Karty mohu vyložit osobně i na dálku". Více na https://janarubesova.cz

 Motto:

„Mé životní poslání je pomáhat lidem.“

Zdroj článku