Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 22. do 28. dubna: Císař nastolí řád a pořádek a vy začnete jednat

Info ikona
Tarot

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 22. do 28. dubna. Dozvíte se, kterému dni zavládne karta Císař, která sjedná pořádek a donutí vás ujasnit si vaše plány do budoucna. Také se dozvíte, který den je ideální k uzavření sňatku a kdy všechny důležité události dopadnou skvěle.

Aktivujte své třetí oko a dostaňte se na vyšší úroveň vědomí. Může vám to změnit život

Třetí oko je termín používaný v ezoterických a duchovních tradicích k označení imaginárního nebo metafyzického centra v lidském těle, které je spojováno s vyššími úrovněmi vědomí a intuicí. Aktivace třetího oka je důležitým krokem na cestě k duchovnímu rozvoji a osvícení. Zjistěte, jak lze vaše třetí oko aktivovat, a ponořte se do mystéria vyšší úrovně vědomí.
svetzeny.cz
Info ikona
Eso pentaklů

22. dubna – Karta Eso pentaklů

Eso pentaklů je karta, která sebou přináší dar šťastných okolností. Použijte energii tohoto období k započetí něčeho nového pro vaši budoucnost. Vše hraje pro váš prospěch, máte v rukou všechny trumfy. Je to stejné, jako když máte v ruce všechny skvělé karty a je jen na vás, jak to využijete ve svůj prospěch. Eso mincí je karta uzemnění a hmoty, vyžaduje po vás stabilitu, a abyste pokračovali ve svém finančním či zdravotním vývoji. Jakou oblast si vyberete, je na vás, ale bude to vyžadovat další rozvoj a sebezdokonalování. Cestu otevírá krásná karta Eso pentaklů, která symbolizuje, že budete mít úspěch, ale je třeba vzít realizaci pevně do rukou. Dnes vás bude provázet štěstí, které bude ovlivňovat způsob vašeho myšlení a chování. Máte dnes možnost přitahovat šťastné události. Pokud si myslíte, že na vás štěstí zapomnělo, nezapomeňte, že některá štěstí mohou vypadat nenápadně a skrytě a někdy si jich ani nemusíte všimnout. Dnes nikam nechvátejte, nechte pracovat čas pro váš prospěch. Dnes se za ničím nehoňte, nechte času svobodu, napojte se na svého tvořivého ducha a zjistíte, že vše pracuje ve váš prospěch. Unavené tělo nechte odpočinout, přetíženou hlavu si vyčistěte, dětem vymyslete rébusy a hádanky na celé odpoledne. Získáte čas, o kterém si myslíte, že jej nemáte. Dnešek je skvělý pro zábavu a aktivní relaxaci. Běžte si zaběhat, nebo si zajděte na procházku a pozorujte okolní ptactvo. Kdy naposledy jste pozorovali ptáky dalekohledem nebo hvězdy teleskopem?

Info ikona
Tarot 9 pohárů

23. dubna – Karta 9 pohárů

Jak sami vidíte, karta 9 pohárů vám ukazuje, ať si uděláte pohodlí ve svém domově. Ponořte se do svých myšlenek, ale buďte bdělí. Je to karta splněných přání. Opravdu už nevěříte na splněná přání? Dětem vyprávíte pohádky a na zázraky zapomínáte. Udělejte dnes výjimku, otevřete svá srdce a vyslovte svá přání. Otvírá se vám prostor pro spokojenost a štěstí, není třeba žádné velké aktivity. Dnes je den dobrých zpráv, které by měly přijít. Když se vám bude zdát, že zpráva není dle vašich představ, zkuste zaujmout jiný postoj a podívat se na ni z jiného úhlu. Karta je spojena s emocemi, smějte se i plačte, a to vše od srdce. Emoce jsou důležité, dnes je nepotlačujte, ukažte své sebevědomí, ale i svůj smutek nebo obavy. Kdy je k tomu lepší příležitost, než když máte připraveno tolik pohárů na slzy či smutku či radosti. Nezapomínejte na svoji seberealizaci. Když nebudete sami sebe vnímat, bude pro vás problém se ocenit za vaše schopnosti a skvělý život. Dnešek je o vás. Odpočívejte, máte na to nárok. Musíte si užít toho všeho, co umíte a předáváte dalším generacím. Sedněte si, dopřejte si sklenku vína či vašeho oblíbeného nápoje a buďte na sebe hrdí!

Info ikona
10 pentaklů

24. dubna – Karta 10 pentaklů

Začíná nový týden a po sobě jdoucí tarotové karty pentaklů jsou završením toho, jak vás volá hlas rodiny. Dnešek je stvořený pro tolik věcí! Tarotová karta 10 pentaklů má svoji podstatu v rodovém bohatství. Co pro vás znamená vaše rodina? Využijte tento čas na prozkoumání společných zájmů a aktivit. Zavolejte někomu z rodiny nebo ho navštivte. Uvědomte si, že jste součástí nejen své rodiny, ale i ostatních vztahů s druhými lidmi a celé společnosti. Své schopnosti můžete předávat po generace. Pokud dnes děláte nějaké důležité rozhodnutí, je ten správný čas. Plánujete svatbu nebo je dnes váš svatební den? Lépe jste si nemohli vybrat, dnešek vám dopřeje, aby vaše svatba byla svatbou snů. Očekáváte narození potomka? Dnes vše proběhne skvěle a vy můžete uvítat nového parťáka do života. Pokud budete dnes zkoumat rodokmen, půjde vám to samo od ruky. Můžete tento čas využít i na péči o zahrádku a sázení nových kytiček či přesazování. Uvidíte, jak rostlinná říše potřebuje čas a prostor, aby mohla uzrát, má to svůj řád a čas. Ze semínka vyroste úžasná květina, přesně jako lidé zrají do moudrosti a stáří. Porozhlédněte se kolem, a pokud uzříte starého člověka, zkuste si uvědomit, co již v životě prožil, co zná a co viděl, když vy jste ještě nebyli ani na světě. Jaké bohatství v sobě nosí a ostatní to velmi často přehlíží. Jako obdivujete nový život, obdivujte i stáří a prožívejte svůj život naplno, to je poselství karty 10 pentaklů.

Týdenní horoskop od 24. – 30. dubna: Býkům přidělají vrásky finance, Raky ovládnou city a Váhy zatouží po umělecké činnosti

Postavení planet přinese v posledním dubnovém týdnu relativně klidné dny. Díky tomu budete mít dost prostoru a příležitostí věnovat se sami sobě a trochu si po energeticky náročnějším období odpočinout. Na co se můžete těšit a čeho se naopak vyvarovat? To se dozvíte v našem zábavném týdenním horoskopu.
svetzeny.cz
Info ikona
Císař

25. dubna – Karta Císař

Dnešku vládne tarotová karta Císař, která nastoluje řád a pořádek. Klade důraz na ujasnění si plánů a výzev, které vám následující dny přinesou. Dnešek je důležitý pro jasnou vizi, nezabývejte se věcmi, které vás nikam neposunou. Realita si žádá vaší pozornost, už žádné výmluvy. Karta Císař je o zodpovědnosti a někdy i o nudných stereotypech, ale úspěch bude zaručen. Leží vám doma práce, kterou stále odkládáte? Dnes se do toho pusťte, je třeba to promyslet a udělat co nejefektivněji. Tato karta vás také vybízí, zda už není něco třeba delegovat? Zamyslete se, zda není někdo, kdo by vám mohl ulehčit od vašich povinností, nebo vás obdařit cennou radou. Dnešek není o chaosu, ale o jasných pravidlech, na kterých je třeba se domluvit. Pokud dnes jdete na kobereček k šéfovi, nepomůže vám vyhlídka slibů, ale konkrétní úkony, které jste schopni splnit. Zamyslete se a neslibujte nemožné. Dnes je skvělý den pro studium finanční gramotnosti, tak ať se daří!

Info ikona
Osm pohárů

26. dubna – 8 pohárů

Odvrátili jste se od správné cesty. Možná se vám zdá životní pouť složitá a nepochopitelná. Vše, co umíte, necháváte ladem a vzdalujete se od toho. Jděte ke svému pramenu, nedělejte nic pro pohodlí, ale pro pravou spokojenost. Je v tom obrovský rozdíl. Každý umí něčeho nechat a začít něco jiného, ale opravdu vše zahodíte jenom proto, že zatím nevidíte cestu? Karta 8 pohárů je o špatné radě, dnes si raději nenechte od nikoho radit, nebo si sami koledujete o zbytečnou životní zajížďku. Nespěchejte, raději v klidu posečkejte, až nastane příznivější období pro záměry, které potřebujete realizovat. Nezapomínejte opět na vodu. Když zaprší, nechte se smýt deštěm, dodržujte pitný režim a vybírejte si vodu takovou, která vám chutná. Nezapomínejte, že voda vrací to, co ztrácíte, a najde to, co hledáte. Je to velice mocný živel a znamená život. Je to napojení na vaši duši, která vás nasměruje k vašim potřebám, které odkládáte stranou a nevnímáte, co je to pro vás přítěží. Začněte žít svůj život a nežijte život založený na radách druhých, s kterými nesouzníte.

Info ikona
Tarot 4 poháry

27. dubna – Karta 4 poháry

Karta 4 poháry vám může navodit nepříjemné pocity, že jste něco nestihli nebo neumíte. Navozuje tzv. trucovitost z toho, že jste nespokojeni, i když k tomu není moc důvodů. Je třeba přestat se litovat a trápit tím, co se vám nepovedlo, hodit to za hlavu a začít jinak a lépe. Co jste nestihli, tak stejně dnes nedoženete. Dnešní den je i o pomoci, kterou můžete přehlídnout. Taky se můžete setkat s kritikou, ale neberete to osobně nebo jako nátlak. Zamyslete, zda vás baví vaše práce či jiná oblast vašeho života. Možná jste upadli do stereotypu, z něhož nevidíte cestu ven. Klidně zkuste požádat přítele o jeho názor, možná budete překvapeni jeho nápadem. Můžete se dnes cítit unavenější, zkuste zvýšeným příjmem čisté vody doplnit energii.

Info ikona
Šest mečů

28. dubna – Karta 6 mečů

Zůstaňte v bezpečí - to je heslo dnešního dne. Potřebujete svůj prostor, na což vás upozorní tarotová karta 6 mečů. Potřebujete emoční klid. Vymezte si hranice, udělejte si pevný plán a nenechte se rozhodit. Emoce s vámi dnes jak se mohou cloumat, ale vy potřebujete klidné vody. Nenechte se dnes vtáhnout do konfliktu nebo diskuze, které by vás rozhodily. Vaše emoční stránka dnes není v plné síle, abyste to objektivně vyřešili. Dbejte dnes na své psychické zdraví s největší důrazností. Důležité je, abyste se cítili dobře, nebo si vyrazte na místo, které je pro vás něčím vzácné a cítíte se zde bezpečně. Nechte stranou vše, co dnes nechcete řešit, není na to správný čas, dejte si od toho odstup. Užívejte pocitu, že jste sami se sebou a s lidmi, s kterými je vám příjemně.

 

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Zdroj článku