Přejít k hlavnímu obsahu

Záhadné zmizení princezny Kate: Konspirační teorie se různí, astroložka má jasno

Info ikona
Kate Middleton

Již od prosince se britská princezna Kate neobjevuje na veřejnosti a její příznivci jsou značně znepokojeni. Ačkoliv manželka následníka britského trůnu informovala, že nebude vykonávat činnosti vztahující se k její funkci až do Velikonoc, podivné mlžení kolem královské rodiny vyvolává otázky. Jak vidí stav princezny Kate britská astroložka?

Je to již několik měsíců, co se britská princezna Kate neobjevila na veřejnosti a britská veřejnost vykazuje už delší dobu známky znepokojení. Jak je u královské rodiny zvykem, je ohledně soukromých informací skoupá na slovo a nechává obyvatele Velké Británie v nejistotě. Co se ví s jistotou je, že manželka následníka trůnu Williama prodělala v lednu operaci břicha, kterou nikdo z královské rodiny blížeji neupřesnil. Bylo sice oznámeno, že se princezna až do Velikonoc nebude účastnit veřejných akcí, přesto tady ale podle mínění veřejnosti něco nehraje.

Faux pas s rodinnou fotografií

Jaké zdravotní problémy princeznu vlastně trápí, nikdo netuší. Královská rodina sice na konci února ujistila svět, že se princezně daří dobře a zotavuje se po operaci, žádný živoucí důkaz však nedodala. Nevědomost tak dává příležitost k bujení fantazie, a tak se samozřejmě objevují nejen vtipy na téma „Kde je Kate?“, ale i nejrůznější konspirační teorie. Důvěru v královskou rodinu navíc podlamuje i nedávno zveřejněná fotografie, na níž si nejedno bystré oko všimlo nepřesností.

Na Instagramu královské rodiny se 10. března objevila fotografie usmívající se Kate v obklopení všech tří dětí, doplněná o přání k britskému Dni Matek. Pokud bylo účelem Kensingtonského paláce uklidnit lid, stal se bohužel pravý opak. Pozorní followeři si totiž záhy všimli nesrovnalostí na fotce, což podlomilo důvěryhodnost celého příspěvku. Na obrázku bylo patrné, že ho někdo upravoval, a to ne úplně šikovně, což vedlo k domněnkám, že celá fotka je podvrh, a několik zpravodajských agentur ji dokonce stáhlo. Kensingtonský palác nakonec zveřejnil vyjádření, v němž princezna Kate tvrdí: „Jako mnoho amatérských fotografů příležitostně experimentuji s úpravami. Chci vyjádřit svou omluvu za jakékoli zmatky, které způsobila fotografie, již jsme včera sdíleli.“

Kvíz: Jak dobře znáte evropské šlechtické rody? Vévodkyni Kate pozná každý, další otázky tak lehké nejsou

Většina z nás vyrostla v trochu jiném státním uspořádání, než je monarchie. S králi a princeznami jsme se setkávali maximálně v pohádkách. Když jsme se postupně dozvěděli, že existují opravdová království, byli jsme povětšinou překvapeni. Šlechtických rodů je po světě celá řada, ale pojďme se nyní zaměřit na ty evropské. Otestujte v našem kvízu, jak dobře je znáte.
svetzeny.cz

Konspirační i astrologické teorie

Konspirační teorie mají hned několik možných scénářů, přičemž ta nejhorší se domnívá, že je Kate mrtvá. Další tvrdí, že celá situace svědčí o nepohodě mezi Kate a Williamem a o blížícím se rozvodu. Kate navíc údajně nechce spolupracovat s Williamem, aby se skutečnost podařilo zatajit, a tak je držena stranou. A poslední teorie se přiklání k tomu, že o rozvod stojí sám William, jenž se rozhodl Kate opustit kvůli milence.

Tolik k teoriím, otázkou ale zůstává, co se tedy doopravdy děje s princeznou Kate? Problémem se začali zabývat už i astrologové. „Astrologové dlouho monarchii předpovídali otřesy. S blížícím se březnovým zatměním bylo potřeba to prozkoumat hlouběji, protože zatmění signalizuje radikální změny. Nezapomínejme, že král Karel byl korunován při zatmění , což by mohlo znamenat pro jeho vládu výzvy,“ říká na svém instagramovém profilu astroložka Natasha Weber.

Snídaně podle princezny Kate: Co si ráda dává a jakou lahůdku si kvůli zákazu musí odepřít?

Kate je za všech okolností dokonalá, dobře oblečená, štíhlá, milá a vstřícná. Ne nadarmo ji milují nejen Britové, ale je ikonou, ať už módní či jinou, pro mnohé ženy po celém světě. Její ikonický úsměv, vždy dobrá nálada. I ta může pramenit ze zdravého a vyváženého jídelníčku, který je pro Kate prioritou. Co snídá princezna Kate? A jakou pochoutku jí zakázal její tchán?
svetzeny.cz

Katino sluneční znamení Kozoroha podle astroložky naznačuje, že se vrací k problémům z minulých životů a chce je řešit v tomto. Kozoroh představuje vedení a autoritu, zdůrazňuje odolnost, hlubokou úctu k tradici a zodpovědnou povahu. Katin stoicismus a sebekázeň jsou cennými aktivy, i když na sebe dokáže být neuvěřitelně tvrdá. Kate má navíc zjevně silné emocionální spojení se svými dětmi a je hluboce ovlivněna svými mateřskými instinkty.

„Kateino sluneční znamení se v roce 2022 změnilo v Ryby, což naznačuje období zranitelnosti a snížené vitality. Umístění slunce v šestém domě pravděpodobně vedlo k pocitům pronásledování nebo vykořisťování, což negativně ovlivnilo její zdraví,“ dodává astroložka na závěr.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zdroj článku