Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop lásky na srpen: Střelce čekají změny, Kozorozi by měli být zopodvědní

Srpnová astrologická energie bude osvěžující a plná příležitostí pro růst a rozvoj ve všech aspektech vašeho života. Tento měsíc vám nabídne nové kariérní možnosti, které budou stát za to prozkoumat. Zároveň se můžete těšit na prohloubení vašich vztahů a spojení s lidmi. Srpen vás naléhavě vyzývá k přijmutí nových výzev a otevření se novým zkušenostem. Podnítí vás následovat vaše srdce a podlehnout vášni.

Mohlo by se vám líbit

Nejkouzelnější znamení zvěrokruhu: Kozoroh vás neuchvátí, Lvi jsou na předních příčkách

Každý člověk má své kladné a záporné stránky. Někdo prostě oplývá příjemnou osobností, schopností rozesmát i největšího mrzouta a lidi s ním rádi tráví čas. Druzí naopak mají okolo sebe zvláštní auru, která se nelíbí všem. Je někdy těžké ji prorazit a dostat se přímo k lidem a jejich povaze. Jaká znamení jsou nejkouzelnější a která naopak kouzlem moc nedisponují? Žebříček je seřazen od nejméně po nejvíce kouzelné znamení.
svetzeny.cz

Beran

Váš partnerský vztah bude v srpnu zažívat intenzivní vášeň a intimitu. Budete mít možnost prozkoumávat nové aspekty vašeho vztahu a otevřít se novým zážitkům. Dopřejte si hlubší emocionální spojení s vaším partnerem a dejte prostor pro vzájemné sdílení a porozumění. Bude to období, kdy se váš vztah prohloubí a vybudujete ještě silnější pouto.

Býk

V tomto srpnu bude pro Býky v oblasti lásky převažovat stabilita a harmonie. Vaše romantické vztahy budou kvést, a to zejména díky vašemu pevnému postoji a věrnosti svým emocím. Věnujte svému partnerovi více pozornosti a projevte mu svou náklonnost. Společně zažijete intenzivní a smyslné chvíle, které vás ještě více sblíží.

Blíženci

V srpnu se důrazně zaměřte na vaše vztahy a umění komunikace. Je ideální čas pro budování kvalitních vazeb s ostatními, a to jak v osobním, tak profesním životě. Mějte oči otevřené, protože se mohou objevit příležitosti ke spolupráci a společné práci na zajímavých projektech.

Rak

Zaměřte se na své vlastní emocionální blaho a dbejte o své potřeby. V oblasti lásky se mohou objevit nové romantické příležitosti a stávající partnerské vztahy se mohou prohloubit a posílit. Buďte otevřeni pozitivním změnám a pečujte o lásku ve vašem životě.

Lev

Soustřeďte se na své vztahy s ostatními lidmi a kultivujte lásku a přátelství. Nenechte si uniknout šanci na vytvoření pevných pout a propojených vazeb.

Panna

Je nutné, abyste byli ve svých vztazích vyrovnaní a spravedliví, což vám pomůže udržet harmonii a spokojenost. Komunikace hraje klíčovou roli v úspěšné spolupráci s partnerem nebo kolegy.

Mohlo by se vám líbit

Jaká jsou nejpřísnější znamení zvěrokruhu: Kozoroh je ztělesněním přísnosti

Astrologie se již po staletí využívá k interpretaci osobnostních vlastností a chování na základě jednotlivých znamení zvěrokruhu. A nutno říci, že často přinejmenším charakteristiky jednotlivých znamení opravdu sedí na jejich nositele. Přečtěte si, jaká znamení jsou podle astrologů nejpřísnější a mají disciplinované povahy.
svetzeny.cz

Váhy

Srpen přináší Váhám pozitivní energii a harmonii v oblasti lásky. Vaše schopnost najít rovnováhu a kompromis bude klíčová pro úspěšné vztahy v tomto měsíci. Dbejte na otevřenou komunikaci a nebojte se sdílet své pocity.

Štír

Může se vám naskytnout možnost objevit a prozkoumat své hlubší emoce a duchovní růst. Buďte připraveni přijmout změny a soustřeďte se na rozvoj své spirituality. Držte se svých hodnot a důvěřujte svému vnitřnímu vedení.

Střelec

Přijměte optimistický postoj a zaměřte se na své cíle. V oblasti lásky a vztahů mohou přijít pozitivní změny, nebo se můžete seznámit s někým, kdo sdílí vaše hodnoty a vášně.

Kozoroh

Můžete očekávat pozitivní změny ve své rodině a domově, ať už jde o zlepšení rodinných vztahů nebo harmonii v domácnosti. Nejdůležitější je být zodpovědný a dodržovat své povinnosti vůči rodině, neboť to pomůže upevnit vaše vazby a posílit rodinný klid.

Vodnář

V srpnu letošního roku se vám naskytnou příležitosti pro inovace a pokrok ve vašem přátelství a sociálních kontaktech. Buďte otevření novým nápadům a aktivně se zapojte do nějaké komunity. Tímto způsobem budete mít šanci na rozšíření svých známostí, sdílení zážitků s různými lidmi a možná i na objevení nových přátelství, která vás mohou obohatit a posunout vpřed.

Ryby

Srpen bude pro Ryby zajímavým obdobím v oblasti lásky. Vaše citlivost a intuice budou v této době na vrcholu, což vám pomůže lépe vnímat potřeby a emoce vašeho partnera nebo potenciálního partnera. Pokud jste sami, srpen nabízí možnost setkání s někým zvláštním. Může to být osoba, která sdílí vaše hodnoty a cíle, nebo někdo, kdo vám pomůže otevřít nové perspektivy. Buďte otevření novým lidem a nechte se vést svým srdcem.

Zdroj článku