Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Tři znamení zvěrokruhu čeká dokonalý týden

Info ikona
Horoskop

Týden plný energie a dobré nálady bohužel nečeká nás všechny, ovšem tři znamení zvěrokruhu mají důvod slavit. V týdnu od 14. do 20. listopadu tvoří hvězdy magická spojení. Z toho nyní těží zejména tři znamení zvěrokruhu. Patříte mezi vyvolené?

Kdo věří v magii, měl by se v nadcházejícím týdnu podívat na hvězdy. Od 14. do 20. listopadu 2022 se hvězdy sejdou ve velmi zvláštních konstelacích a nechají svou magii působit zejména na tři znamení zvěrokruhu. Které to jsou? Jedná se o vodní znamení!

Rak

Raky tento týden podporují čtyři planety a Slunce: Na začátku týdne jsou to Neptun a Slunce, které Raku dodávají spoustu romantiky a zajišťují, že vodní znamení konečně najde své růžové brýle a uvidí svět z té lepší stránky. Uprostřed týdne převezme vliv Venuše, Merkur a Jupiter, které také dávají Raku šťastnou energii. Takže pokud váš čeká nějaký důležitý úkol, měl by ho Rak vyřešit teď.

Všechno do sebe zapadne jako mávnutím kouzelného proutku. O víkendu trigon Slunce a Jupiter žádá citlivé znamení zvěrokruhu, aby se řídilo intuicí a dalo hlasu hlavě odpočinek.

Máte narušený spánek a budíte se každou noc ve stejnou dobu? Může to značit zdravotní problém!

Budíte se každou noc ve stejnou dobu? Stal se z toho rituál? Tento podivný jev může mít vážný důvod a stát za ním může zdravotní problém, který je třeba okamžitě řešit. Na vině může být nerovnováha v toku energie ve vašem těle i zdravotní problém. Podívejte se spolu s námi, jaký čas buzení souvisí s orgány a co to pro vás znamená.
svetzeny.cz

Ryby

Ryby, které už nějakou dobu čekají na vhodnou chvíli pro velkou změnu, by to měly zkusit tento týden. Protože už na začátku týdne Merkur a Pluto pomáhají zajistit, že sebevědomí a ochota riskovat se vodnímu znamení vyplatí. Požádejte o zvýšení platu, proveďte investici nebo nakonec požádejte svou lásku, milé Ryby. Bude to stát za to. S postupem týdne Venuše, Merkur a Jupiter zbystří vaše smysly pro detail a možná konečně najdete chybějící dílek skládačky.

Štír

Věci se Štírovi v poslední době příliš nedaří, i když je právě teď jejich období… To se konečně mění, protože harmonické konjunkce Slunce-Neptun, Merkur a Pluto v nadcházejícím týdnu uvolní veškerou svou magii. Neptun pomáhá vodnímu znamení zmenšit své ego a jednat empatičtěji se sebou samým i svým okolím. To mu pomáhá dosáhnout svého plného potenciálu a oslavovat úspěchy. Merkur a Pluto naopak osvítí tajemného Štíra, který začne být citlivější. Také nečekané setkání by mohlo vodnímu znamení obrátit život naruby (v dobrém slova smyslu).

Zdroj článku