Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 26. února do 3. března: Býci potřebují podporu, Lvi budou řešit finanční závazky

Tento týden stojí Slunce stále ve vodním znamení Ryb. Je to doba, kdy je třeba nechat odejít stíny minulosti a odplavit vše, co už v životě nepotřebujeme. Ryby nás učí bezpodmínečnému přijímání toho, co se přihodilo. Jedině tak se budeme moci pustit do nových začátků. Připravte se na nadcházející výzvy a nahlédněte do našeho horoskopu, ať víte, čemu se tento týden vyhnout a co nepropásnout. V galerii zjistíte, jak na tom bude vaše znamení zvěrokruhu s láskou a vztahy.

Beran (21.3. – 20.4.)

V tomto týdnu si více než kdy jindy uvědomíte, že některé věci v životě neovlivníte. Že neudržíte to, co už není vaše. Zřejmá bude zejména skutečnost, že vám odcházejí ze života různými způsoby lidé, kteří už s vámi nejsou na jedné vlně. Půjde zejména o přátele a kolegy, ale i další blízké osoby. Vliv Saturnu vám připomene, abyste si na pracovišti všímali svého okolí a nepodcenili nic, co by vás mohlo ohrozit.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, zjistěte v naší galerii ZDE.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Uplynulý úplněk pořádně zamával s vaší psychikou a vy si v posledních dnech připadáte dost možná neschopní a zneuznaní. Hledejte podporu v lidech, kterým důvěřujete a kteří vám připomenou, že jste úžasná bytost, která je dokonalá právě taková, jaká je. Neusilujte o přízeň někoho, kdo si ji nezaslouží. Je vhodná doba soustředit se na to, co vám dělá radost a nějakým způsobem vás v životě posunuje dopředu.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, zjistěte v naší galerii ZDE.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vaším tématem bude v tomto týdnu komunikace. Zkuste být více upřímní a otevření. Nebojte se přiznat chybu, pokud jste ji udělali. Je to lepší než se tvářit, že se nic neděje. Vaše okolí takový přístup ocení. Zamyslete se také nad tím, proč jste vůbec chybu udělali. Je to z nepozornosti, přepracovanosti, nebo snad proto, že vás netěší to, co děláte? Odpověď znáte, stačí se jen zeptat svého srdce.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, zjistěte v naší galerii ZDE.

Velký výklad mariášových karet na březen: Co nás čeká a nemine, odkrývá známá kartářka Jana Rubešová

Jaro je tady a přináší nové energie a tendence, které ovlivní každého z nás. Je přitom jen na nás, zda to bude pozitivně, nebo negativně. Březen přinese spoustu zajímavých příležitostí, ale i potíží, které bude třeba řešit. Co můžeme obecně v tomto měsíci očekávat? Zeptali jsme se známé kartářky a čarodějky Jany Rubešové, která vyložila své mariášové karty.
svetzeny.cz

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Ochrannou ruku na vámi teď drží Venuše. Tato planeta vás bude zároveň povzbuzovat, abyste se nebáli jít do všeho naplno a užívali si radostí života. Čekat můžete také několik slibných příležitostí k finančnímu zisku. Mějte ale oči otevřené a důvěřujte si. Mějte na paměti, že každá příležitost přijde ve chvíli, kdy jsme na ni připraveni. Ušli jste obrovský kus cesty, milí Raci a je načase sklízet plody vaší práce.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, zjistěte v naší galerii ZDE.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Je čas vyřešit všechny finanční záležitosti. Nevyřízené účty, chybějící doklady, investice, na co si vzpomenete. Čím lépe budete nyní organizováni, tím větší klid budete mít v blízké budoucnosti. V těchto dnech je také příznivá konstelace pro cestování, respektive plánování cest. Vybírejte dovolenou, pravděpodobně narazíte na nabídku, která je podle vašich představ.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, zjistěte v naší galerii ZDE.

Láska: Ani ve vztazích by bylo moudré nebýt v této době příliš důvěřiví. Někdo s vámi může manipulovat. Nebo hůře, jednoduše zneužít vaší velkorysost

Panna (23. 8. – 22.9.)

Vaším tématem bude v tomto týdnu sebereflexe. Občas se chováte panovačně a druzí si toho začínají všímat. Je dobré občas připustit, že pravdu může mít i někdo jiný. Anebo alespoň právo na svůj názor. Toto bude aktuální zejména pro ty z vás, kdo jsou ve vedoucích pozicích. V následujících dnech pak budete řešit pracovní i rodinné požadavky, které vás mohou zahltit. Zachovejte proto klid, ujasněte si, co je nejdůležitější a dělejte věci postupně.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, zjistěte v naší galerii ZDE.

5 znamení zvěrokruhu, ve kterých se rodí nejlepší milenky: Najdete se mezi nimi?

Znamení zvěrokruhu má predispozice k mnoha věcem. Smysl pro vášnivá dobrodružství a milostné chvíle není výjimkou. Někteří lidé si smyslnost a vášeň užívají. Vnímají svou intimní stránku a rádi o ni pečují, někdy ji dokonce vystavují na odiv. Rádi experimentují, zkoušejí nové věci a zcela se oddávají smyslnosti. Umí si své intimní chvilky užít naplno. Ve kterých znameních zvěrokruhu se rodí ženy, jež mají tyto dispozice v povaze? Zjistěte, zda je mezi nimi i vaše znamení.
svetzeny.cz

Váhy (23.9. – 23.10.)

V tomto týdnu vsaďte především na upřímnost. Pletichy a prospěchářství by vás totiž mohlo přivést do nepříjemné situace a snížit váš kredit v očích ostatních. Na druhou stranu i vás může překvapit, když se dozvíte, že vás někdo pomlouvá. Může se také stát, že vás někdo oklame. Buďte pozorní například při nakupování na internetu.  

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, zjistěte v naší galerii ZDE.

Štír (24.10. – 22.11.)

Nenechte se vyprovokovat. Než během nepříjemné situace zareagujete, počítejte do deseti. Drobná neshoda by se se totiž mohla změnit ve vážnější konflikt. Některé bitvy sice stojí za boj, ale raději v diplomatické rovině. A některé vám vůbec nestojí za to, abyste na ně plýtvali svojí energií. Možné překážky v práci budou vyžadovat toleranci a trochu soucitu s druhou osobou. Buďte trochu trpěliví s lidmi, kteří ještě nemají tolik zkušeností, co vy.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, zjistěte v naší galerii ZDE.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Některé věci vyžadují čas. Vaším tématem je v tomto týdnu trpělivost. Řešíte tolik věcí na mnoha frontách, že byste byli radši, kdyby vše „odsýpalo“ trochu rychleji. Jenže pochopte, že nezáleží jen na vás. Zachovejte klid, zůstaňte soustředění a nenechte se drobnými zklamáními přesvědčit, že se věci nedějí. Kritiky ignorujte. Neznají vás a ani nevědí, jak tvrdě jste pracovali, abyste byli tam, kde jste.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, zjistěte v naší galerii ZDE.

Co o vás prozradí krevní skupina? Podle Japonců rozhoduje o vaší povaze i vztazích

Možná už jste někdy o někom řekli, že je „vaše krevní skupina“, aniž byste tušili, jaký to má v Japonsku význam. Tam totiž mnoho lidí věří, že právě krevní skupina ovlivňuje osobnost člověka. A tak i toto slovní spojení nabývá zcela jiných rozměrů. Podle Japonců totiž krevní skupina doopravdy určuje, jak jste kompatibilní s určitými lidmi. Pokud znáte svoji krevní skupinu, můžete se v následujícím článku o sobě dozvědět něco navíc.
svetzeny.cz

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

V tomto týdnu se soustřeďte raději na racionální myšlení. Než zaujmete stanovisko, ujasněte si fakta, zejména půjde-li o finanční záležitosti. Možná se budete muset poradit s právníkem nebo s někým, kdo se ve věcech vyzná. Na domácí frontě byste se mohli začít poohlížet po novém bydlení nebo uvažovat o zvětšení svého životního prostoru. Je toho hodně, co je třeba udělat, a vy víte, že to můžete udělat jen vy. Jen nezanedbávejte své zdraví.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, zjistěte v naší galerii ZDE.

Vodnář (20.1. – 18.2.)

Věci do sebe začnou pomalu zapadat. Vaší tvrdé práce a trpělivosti si začnou lidé všímat. Prozatím však musíte být na této cestě trochu trpělivější. Doma můžete mít chuť vyklízet nebo renovovat svůj životní prostor. Zbavte se starých a poškozených věcí a vykliďte skříně. Čekají vás pozitivní změny, ale zatím se soustřeďte spíše na drobné krůčky než na spěch. Dobré věci se blíží, zůstaňte optimističtí.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, zjistěte v naší galerii ZDE.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Čeká vás pracovně náročný týden, který bude potřeba dobře zorganizovat. Pracujte efektivně a snažte se vyhnout prokrastinaci. V okruhu vašich blízkých můžete zjistit, že vám už není tolik dobře s člověkem, který byl vaším kamarádem či kamarádkou. Tento vztah začal být toxický a bude raději lepší jej ukončit. Čas strávený v přírodě přinese klid a zklidnění vaší psychiky.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, zjistěte v naší galerii ZDE.

Co čeká jednotlivá znamení v oblasti lásky a vztahů?
Zdroj článku