Přejít k hlavnímu obsahu

Květen přeje lásce: Jak si získat srdce jednotlivých znamení zvěrokruhu? Buďte opatrní hlavně u Lvů a Štírů

Každé znamení zvěrokruhu má své vlastní charakteristiky a preference, které je třeba vzít v úvahu při svádění. Pokud toužíte po plnohodnotném a hlubokém vztahu, může vám pochopení těchto vlastností jednotlivých znamení pomoci vybudovat silné pouto. Jak tedy získat srdce vysněného partnera na základě jeho znamení zvěrokruhu?

Beran (21. března - 19. dubna)

Berani jsou spontánní a vášniví. Oslovíte je svou odvahou a energií. Vyhněte se zdlouhavému plánování a buďte vždy připravena na akci. Berani obdivují sebejisté a nezávislé partnerky, které je dokážou zaujmout novými dobrodružstvími. Avšak buďte opatrná, přílišná agresivita je může odradit.

Býk (20. dubna - 20. května)

Býci milují luxus a pohodlí. Získáte si je svou smyslností a schopností ocenit krásu. Nabídněte jim romantické večeře nebo relaxační masáže. Býkům imponuje pevná vůle a stabilita, takže projevte svou spolehlivost a trpělivost. Nicméně se vyvarujte přehnaného tlaku nebo rychlých změn, protože Býci preferují postupné tempo.

Blíženci (21. května - 20. června)

Blíženci jsou zvědaví a komunikativní. Zaujměte je svou inteligencí a schopností udržet s nimi zajímavou konverzaci. Aktivity jako cestování, divadlo nebo debaty je mohou nadchnout. Blíženci ocení, když se s nimi budete smát a bavit, avšak se vyvarujte nudné rutiny nebo přílišné vážnosti.

Rak (21. června - 22. července)

Raci jsou citliví a emocionální. Budujte s nimi důvěru a porozumění prostřednictvím upřímných a hlubokých rozhovorů. Nabídněte jim bezpečí a podporu v jejich citových potřebách. Projevte svou péči a pozornost, ale respektujte jejich potřebu občasného ústraní. Nepřehánějte to s vyžadováním jejich přítomnosti, protože Raci potřebují také svůj osobní prostor.

Mohlo by se vám líbit

Nepřitažlivější rys vašeho znamení zvěrokruhu: Jaký je ten váš?

Každý z nás má své charisma a je v něčem pro ostatní přitažliví. Co se líbí jednomu, může odpuzovat druhého. Obecně existují rysy, které se dají považovat za přitažlivé, alespoň to tvrdí astrologie. Jaký je váš nejpřitažlivější rys podle vašeho znamení horoskopu? Nahlédněte do našeho přehledu.
svetzeny.cz

Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi jsou sebevědomí a charismatičtí. Oceňují pozornost a uznání. Oslovte je svou odvahou a šarmem. Lvi obdivují partnery, kteří sdílejí jejich nadšení pro život a podporují je v jejich cílech. Buďte však opatrná, aby se nestali příliš dominantními, a nezapomeňte na jejich potřebu být ve středu pozornosti.

Panna (23. srpna - 22. září)

Panny jsou praktické a pečlivé. Mají rády inteligenci a slušné chování. Získejte si je svou organizovaností a schopností řešit problémy. Pannám imponuje partnerka, která je schopna se o sebe postarat a přináší do vztahu stabilitu. Vyhněte se chaosu a nepořádku, protože to může Panny odradit.

Váhy (23. září - 22. října)

Váhy jsou harmoničtí a milují krásu. Oslovte je svou diplomacií a schopností najít kompromis. Nabídněte jim romantické gesto a estetické zážitky. Váhám se líbí protějšek, který ocení jejich potřeby a je ochoten pracovat na udržení rovnováhy ve vztahu. Vyhněte se konfliktům a konfrontacím, protože Váhy se snaží uniknout konfliktům za každou cenu.

Štír (23. října - 21. listopadu)

Štíři jsou vášniví a intenzivní. Přivábíte je svou tajemností a hloubkou. Buďte upřímná a autentická, Štíři ocení partnerku, která se nebojí prozkoumat temné stránky života. Projevte svou loajalitu a oddanost, ale vyhněte se hrám, manipulaci nebo povrchnosti.

Mohlo by se vám líbit

Jaký je podle znamení váš toxický rys?

Každý z nás má dobré i špatné vlastnosti a je jen na nás samotných, jak s nimi pracujeme, které vlastnosti upřednostňujeme a které naopak potlačujeme. Někdy jsou lidé oběťmi svých negativních rysů. Proto se objevují na světě manipulátoři, narcisové či jinak toxičtí lidé. Takové do svého života rozhodně nechcete. Jak je poznat? Podle znamení horoskopu! Jaký je podle znamení váš toxický rys?
svetzeny.cz

Střelec (22. listopadu - 21. prosince)

Střelci jsou optimističtí a dobrodružní. Ocení vaši spontánnost a smysl pro humor. Nabídněte jim dobrodružné zážitky a nové perspektivy. Střelci ocení partnerku, která je schopna je podnítit a podporovat je v jejich snaze objevovat nové věci. Vyhněte se přílišné vázanosti a omezování jejich svobody, protože Střelci touží po nezávislosti.

Kozoroh (22. prosince - 19. ledna)

Kozorozi jsou ambiciózní a praktičtí. Podmaňte si je svou vážností a zodpovědností. Nabídněte jim stabilitu a podporu v jejich profesních i osobních cílech. Kozorohům imponuje partnerka, která je rozhodnutá a cílevědomá. Pozor na nezodpovědnost, protože to může Kozorohy odradit.

Vodnář (20. ledna - 18. února)

Vodnáři jsou originální a nezávislí. Získejte si je svou originalitou a schopností přemýšlet mimo hranice. Nabídněte jim inspirativní a nekonvenční zážitky. Vodnáři ocení partnerku, která je schopna je podnítit a sdílet jejich nadšení pro inovace. Zapomeňte na přílišnou rutinu a konformitu, nebo se Vodnář začne nudit.

Ryby (19. února - 20. března)

Ryby jsou citlivé a romantické a zaujme je empatie a něžnost. Připravte jim romantické prostředí a prostor pro zasvěcené rozhovory. Rybám imponuje partnerka, jenž je schopna se s nimi spojit na emocionální úrovni a sdílet jejich sny a touhy. Vyhněte se nedůvěře a kritice, protože to může Ryby zranit.

Mohlo by se vám líbit

V kolik jste se narodili? Hodina narození o vás mnohé prozradí

Náš život ovlivňuje mnoho skutečností. Pokud připouštíte věci mezi nebem a zemí, dost možná věříte v sílu astrologie či numerologie, jež spolu souvisí. Naše osobnostní rysy a vlastnosti tedy do značné míry závisí nejen na datu narození. Velkou roli hraje i přesný čas, kdy jsme přišli na svět. Pokud tuto informaci od svých rodičů máte, podívejte se do našeho přehledu a zjistěte o sobě věci, o kterých jste možná neměli tušení.
svetzeny.cz
Zdroj článku