Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Znamení zvěrokruhu, která přitahují bolest a utrpení. Nešťastná čtveřice, do které nechcete patřit

Přemýšlíte nad tím, že někteří lidé zkrátka to špatné přitahují více, než druzí? Někdo má prostě v osudu napsáno, že bude víc trpět a snášet větší bolest než jiná znamení. Mají pocit, někdy oprávněně, že svět intrikuje proti nim. Tato znamení mohou přitahovat bolest a utrpení více, než ostatní.

Znamení zvěrokruhu: Kozoroh

Kozorozi mají tendence utápět se v sebelítosti a rochnit si v negativních emocích. Jde tak trochu o ponuré znamení, které se řídí emocemi. Ty jsou pro ně často velmi zásadní a nedaří-li se jim je ventilovat tak, jak potřebují, cítí frustraci. A tu si musí vybít jiným způsobem. Deprese je často jejich druhé jméno. Ne vždy své emoce zkrotí, občas je ovládnou a oni nevědí, jak si s nimi poradit. Sami se mohou dostat do fáze, kdy se utápí v žalu a bolesti. A někdy to dělají fakt rádi.

Znamení zvěrokruhu: Býk

Lidé narození ve znamení Býka jsou tak trochu introverti a ne vždy si rádi povídají s druhými, natož cizími lidmi. Mají pevně danou svou komfortní zónu a té se drží zuby nehty. Mimo ni se jim příliš nechce, protože to znamená vykročit do určitého nepohodlí, které jim může přinést nepříjemné emoce. Změna je pro ně málem sprosté slovo a i když to nemusí být nutně špatné, umí je to velmi vykolejit. Cítí proto rozrušení, bolest a celkově se jim emoce boří a mají pocit, že trpí.

 

Info ikona
žena
Mohlo by se vám líbit

Toto jsou 3 největší manipulátoři podle znamení zvěrokruhu

Máte pocit, že s vámi někdo manipuluje? Ať už to rozpoznáte nebo ne, není to nic příjemného. Lidé jsou ochotni manipulovat druhými jen proto, aby získali to, co chtějí. Věci, práci, povýšení, situace. Vezmou si všechno, co si zamanou. Manipulátory je třeba odhalit. A například podle znamení zvěrokruhu. To vám může leccos napovědět.
svetzeny.cz

Znamení zvěrokruhu: Štír

Štíři jsou poměrně samostatní jedinci a někdy mohou trpět osamělostí. Když se dostanou do situace, že jsou na určitou sami, není to pro ně dobré. Jsou už tak náchylní k utrpení a pocit, že jsou tady sami, jim nepřidává. Své pocity prožívají velice intenzivně, i když na to možná nevypadají. Snadno je druzí zraní a to pro ně není vůbec dobré. Prožívají emoce velmi silně a trápí se možná víc, než jiná znamená. Dostávají se do nepříjemné emoční smyčky, když něco není tak, jak má být.

Znamení zvěrokruhu: Ryby

Lidé ve znamení Ryb jsou obecně velmi milí, laskaví a plní života. Jsou to ti, kteří se umí pro druhé rozkrájet a snaží se pomoci vždy tam, kde je to podle nich potřeba. Tak, jak umí pomáhat druhým, umí se velmi dobře vžít do role mučedníka. Jsou rádi, když je druzí litují a někdy se vžijí do své role až moc a pak jsou spíš pro smích. Mívají sebedestruktivní a zasněný pohled na život, což jim může přinést nepříjemné chvíle. Dostávají se do situací, kdy utrpení a bolest sami do života přitahují.

Zdroj článku