Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tři znamení, která koncem léta potkají lásku. Blíženci, gratulujeme

Láska může čekat na různých místech a přicházet v různých podobách. Podívejte se, která tři znamení by mohla mít v následujících týdnech doslova z pekla štěstí a jakými způsoby k nim lásky a nová přátelství mohou přijít.

Mohlo by se vám líbit

Jak zhubnout podle horoskopu? Býci milují sladkosti a Panny zase rutinu

Hubnutí je věčné téma mnoha lidí. Někteří už vyzkoušeli nespočet diet, dietních plánů, triků a nápadů s více či méně dobrými výsledky. Jojo efekt je obávaným strašákem a nikdo nechce, aby se u něj objevil. Hledáte novou inspiraci k hubnutí? Podívejte se na svůj typ osobnosti na základě znamení zvěrokruhu. Zjistíte tak, které hubnutí je pro vás nejlepší a který přístup vám prospěje.
svetzeny.cz

Blíženci

Když se naladíte opravdu sebevědomě a dáte celému světu vědět, že se chcete seznámit a rozhodit sítě, tak se zadaří. Ale základní podmínkou je sebevědomí, které musí být vidět. Vás nenajde nikdo v koutě, ale spíše naopak. Vy sami můžete být těmi, kdož se na někoho usmějí, jako první zapředou hovor, nebo někomu dají svou vizitku. A z takových drobných naťuknutí, ve kterých budete působit velmi přirozeně a po svém, mohou vznikat nová přátelství. Jestli to bude někdo na kafe, nebo pořádný partner pro život, to už uvidíte sami.

Vy prostě máte lásku nejspíše mezi lidmi, novými lidmi a na nových místech. Možná navíc tam, kam běžně tak úplně nechodíte.

Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop lásky na srpen: Střelce čekají změny, Kozorozi by měli být zopodvědní

Srpnová astrologická energie bude osvěžující a plná příležitostí pro růst a rozvoj ve všech aspektech vašeho života. Tento měsíc vám nabídne nové kariérní možnosti, které budou stát za to prozkoumat. Zároveň se můžete těšit na prohloubení vašich vztahů a spojení s lidmi. Srpen vás naléhavě vyzývá k přijmutí nových výzev a otevření se novým zkušenostem. Podnítí vás následovat vaše srdce a podlehnout vášni.
svetzeny.cz

Váhy

Vás mohou vést vyloženě šťastné náhody, takže se jim pořádně vystavujte a jak jen můžete, rozběhněte se do světa a za akcemi právě tak, jak vás to bude bavit. A to zejména, pokud tušíte, že by na vás někde mohl čekat osud. Pojí se vám tu jemná citlivost, doslova můžete být ve správný čas na správném místě a příběh vašeho setkání s někým novým bude něčím, co se bude stát za vyprávění i po mnoha letech. Takže se nebraňte nárazovým akcím, náhlým pozváním na nové akce a vůbec, čím více nového zkusíte, tím víc si podobnou šanci přivedete do života.

Tak krásně může být vše osudové, tak se nebraňte impulsivním nápadům!

Mohlo by se vám líbit

Srpen podle numerologie: Pětky zažijí vzrušující pocit svobody, devítky nový začátek

Srpnová numerologická předpověď se zaměřuje na energetické vlivy a jejich vliv na lidi spojené s čísly od 1 do 9. Numerologie je mocný nástroj, který pomáhá porozumět vibračním energiím obklopujícím každého jedince. Poskytuje vhled a vedení pro osobní růst a rozvoj. V tomto horoskopu se dozvíte jedinečné kvality a příležitosti, které srpen přináší těm, kteří jsou ovlivněni čísly 1 až 9.
svetzeny.cz

Raci

Ač jste citliví, tak v tuto chvíli vám lásku do života přinese velmi rozumný a rázný přístup. Takže máte-li nějaké resty, do kterých se vám nechce, pusťte se do nich. Neříkáme, že vyklidíte skříň a u popelnic narazíte na někoho zajímavého, to vůbec ne, ale třeba na úřadech nebo při setkání s kámoškou, do kterého se vám moc nechtělo, můžete na někoho narazit. Je tu totiž něco, co máte udělat, co musíte, a co už odkládáte. A právě u této činnosti se může přihodit malý zázrak. No, za pokus to stojí, ne?

Rozhodně se vám tedy v létě ještě vyplatí začít si v životě uklízet, protože, zdá se, můžete najít poklad na dně všeho haraburdí.

Zdroj článku