Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Milostný říjen čeká na tři znamení zvěrokruhu. Vodnáři se mají na co těšit

Tři znamení zvěrokruhu čeká měsíc plný lásky, chtíče a vášně. Hvězdy vám přináší nádherný milostný říjen, na který bude těžké zapomenout. Radovat se mohou především tři znamení zvěrokruhu.

Nový měsíc, nové štěstí v lásce! Amor bude v následujících týdnech pilně střílet šípy lásky, díky čemuž budou srdce tří znamení zvěrokruhu bít o něco rychleji. Žhavé flirty, romantické večery a spousta něžností čekají nejen na zadané, ale na kouzelný čas se mohou těšit i nezadaní – a kdo ví, možná to bude nakonec i velká láska.

Štír

Štíři se mohou v říjnu těšit na milostný vrchol. Jinak spíše rezervované a do sebe zahleděné znamení zvěrokruhu má koketní náladu a dokáže nejen upoutat plnou pozornost komplimenty, ale také vyzařuje silný pocit bezpečí, což znamená, že vodní znamení dokáže v partnerství pohádkově zabodovat. 

Na druhou stranu svobodní Štíři mohou náhle využít této nové energie k okouzlení lidí, se kterými jsou jinak v kontaktu jen málo. Ale přesně tato změna je dobrá a otevírá Štírům zcela nové milostné příležitosti.

Mohlo by se vám líbit

Velká tarotová předpověď od kartářky na měsíc říjen: Co vám předpovídají karty v lásce, zdraví a financích?

Podzim, který v září klepal na dveře, už je nyní v plném proudu. Vybízí k procházkám lesem a sbírání hub, trhání šípků a pozorování zvěře. Je to výzva, abyste začali pozorovat, jak se život mění a pomalu se připravuje na zimní spánek. Je to období, kdy je třeba udělat zásoby na zimní dny, což znamená posílit fyzické zdraví a mít skvělé psychické naladění. Říjen je ideální měsíc na zpomalení a vnímání zvířat v okolí. Jejich symbolická mluva vám napoví, co je pro vás nyní důležité. Může vás provázet aktivní pejsek, který chce stále běhat nebo kočka, která vás vybízí k odpočinku a lenošení. Říjen je měsíc, který potvrdí, že každý je strůjcem svého štěstí. Položte si otázku, zda vám je štěstěna nakloněna. Když bude odpověď „ne“, nezapomeňte, že jenom vy to můžete změnit.
svetzeny.cz

Lev

Lvi jsou ve svém živlu s podporou planety lásky Venuše během celého října. Ohnivé znamení právě srší šarmem, flirtuje jako blázen a přesně ví, co jeho polovička potřebuje, aby byla šťastná.

Svobodní Lvi dokážou svou otevřeností upoutat plnou pozornost a mohou se těšit na mnoho dokonalých schůzek. S jejich vynalézavostí, stejně jako jejich zvláštním smyslem pro humor a jejich oddaností bude pro znamení zvěrokruhu snadné získat jedno dokonalé srdce pro sebe.

Mohlo by se vám líbit

Minulé životy dle numerologie: Kým jste byli a jak vás ovlivňují? Životní číslo 4 všichni opustili, číslo 6 trpělo duševní poruchou

Položili jste si někdy otázku, zda existují minulé životy? Pakliže věříte v život po životě, možná by vás zajímalo, kým jste kdysi v dávné minulosti byli. Každé životní číslo se pojí s jiným osudem. Zjistěte, zda jste byli, museli jste se vyrovnávat s opuštěním či špatným duševním stavem?
svetzeny.cz

Vodnář

Vodnáři jsou ve skutečnosti známí svou touhou po svobodě. V říjnu, kdy se venku ochlazuje a vy se v deštivém a chladném počasí raději zachumláte doma, letos vodní znamení svou polovičku více přitahuje a nejraději by své vlastní čtyři stěny vůbec neopouštělo. 

Venuše, planeta lásky, je zapojena a dává Vodnáři extra porci lásky a vášně. Svobodní Vodnáři by se naopak neměli schovávat jen doma, ale také využít příležitostí venku, aby se s někým seznámili. Je velká šance, že vám do života vstoupí někdo zásadní.

Zdroj článku