Přejít k hlavnímu obsahu

23. září je zlomový den pro čtyři znamení zvěrokruhu: Beran i Rak by měli být na pozoru

Info ikona
Horoskop

23. září přichází rovnodennost. To znamená, že den i noc mají 12 hodin. Je to výjimečný den pro čtyři znamení zvěrokruhu. Ty se mohou těšit na přelomový den ve svém život. Koho se týká a co se bude dít?

 

Zářijová rovnodennost ohlašuje začátek podzimní sezóny a připadá na 23. září 2022. Tímto dnem je oficiálně zahájen podzim a začíná sezóna kabátů a teplých svetrů, i když vzhledme k počasí už zřejmě dávno začala. Přechází se z období Panny do Vah a začíná období, kdy mnozí cítí potřebu vnést do svého života více rovnováhy. Tato rovnodennost silně ovlivňuje zejména čtyři znamení zvěrokruhu. Můžete být ve zlomovém bodě svého života.

1. znamení zvěrokruhu: BERAN

Během této rovnodennosti by se znamení zvěrokruhu Beran mělo zaměřit na sebe a přestat hledat potvrzení od ostatních. Beran přichází ve svém životě ke zlomu – je důležité, aby se nyní naučil naslouchat jen sám sobě a nespoléhal se na názory ostatních. Energie a oheň, které v Beranu plápolají, si nesmí plýtvat! Aby došlo k pozitivním změnám v životě tohoto znamení, je nutné přehodnotit svůj život.

2. znamení zvěrokruhu: RAK

Jako emocionálně řízené znamení zvěrokruhu pociťuje Rak sezónní změny více než jiná znamení zvěrokruhu. Rak snadno přijímá vyváženou energii Vah, a přesto ho brzy čeká zlom. Během této doby si Rak uvědomí, že nenese jen svá vlastní břemena, ale i břemena ostatních. Vodní znamení je velmi užitečné - možná až příliš užitečné a zatěžuje se tím. Milý Raci, využijte této rovnodennosti k uvolnění a soustřeďte se na své vlastní duševní zdraví .

 

3. znamení zvěrokruhu: LEV

Znamení zvěrokruhu Lev si také všímá této změny ročního období více než jiná znamení zvěrokruhu. Slunce je planetárním vládcem Lva a to nyní vstupuje do Vah, což vyvolává napjatý pocit. Lev se sluncem po boku je jinak velmi egocentrické znamení zvěrokruhu. Záleží mu na vlastních pocitech a jeho potřeby jsou vždy na prvním místě. Váhy jsou naopak pro rovnováhu a spravedlnost. Takže se začátkem sezóny Vah je Lev trochu v nesnázích a mohl by zakolísat. V tomto bodu zlomu by měl Lev nadále otevřeně mluvit o svých potřebách a zároveň respektovat a být otevřený pocitům ostatních lidí.

4. znamení zvěrokruhu: VÁHY

Váhy samozřejmě nejvíce pocítí rovnodennost a začátek vlastního období. Vzdušné znamení se nyní dostává do centra pozornosti a má před sebou skvělých pár týdnů. Nyní je skvělý způsob , jak si připomenout své touhy a cíle místo toho, abyste se zaměřovali na to, co si o vás myslí ostatní. Bod zlomu pro Váhy znamená, že pocítí ještě větší touhu po osobním sebevyjádření, než je tomu jindy. Nejtěžším úkolem je nyní postarat se o své vlastní potřeby a zároveň se postarat o potřeby druhých. Ale jestli to někdo dokáže, jste to vy, milé Váhy!

Zdroj článku