Přejít k hlavnímu obsahu

23. září je zlomový den pro čtyři znamení zvěrokruhu: Beran i Rak by měli být na pozoru

23. září přichází rovnodennost. To znamená, že den i noc mají 12 hodin. Je to výjimečný den pro čtyři znamení zvěrokruhu. Ty se mohou těšit na přelomový den ve svém život. Koho se týká a co se bude dít?

 

Zářijová rovnodennost ohlašuje začátek podzimní sezóny a připadá na 23. září 2022. Tímto dnem je oficiálně zahájen podzim a začíná sezóna kabátů a teplých svetrů, i když vzhledme k počasí už zřejmě dávno začala. Přechází se z období Panny do Vah a začíná období, kdy mnozí cítí potřebu vnést do svého života více rovnováhy. Tato rovnodennost silně ovlivňuje zejména čtyři znamení zvěrokruhu. Můžete být ve zlomovém bodě svého života.

1. znamení zvěrokruhu: BERAN

Během této rovnodennosti by se znamení zvěrokruhu Beran mělo zaměřit na sebe a přestat hledat potvrzení od ostatních. Beran přichází ve svém životě ke zlomu – je důležité, aby se nyní naučil naslouchat jen sám sobě a nespoléhal se na názory ostatních. Energie a oheň, které v Beranu plápolají, si nesmí plýtvat! Aby došlo k pozitivním změnám v životě tohoto znamení, je nutné přehodnotit svůj život.

Jaký typ osobnosti jste dle tradiční čínské medicíny? Zjistěte, zda máte vlastnosti vody, dřeva, ohně, země nebo kovu

Na tradiční čínskou medicínu nedají lidé dopustit už po staletí. Nejvíce se o ní hovoří v souvislosti s léčením zdravotních neduhů, ale věděli jste, že je toto starobylé učení spojeno i s osobnostními typy? Zjistěte, zda jste voda, dřevo, oheň, země či kov. Každý prvek je předurčen pro jinou kariéru, má své slabiny i přednosti.
svetzeny.cz

2. znamení zvěrokruhu: RAK

Jako emocionálně řízené znamení zvěrokruhu pociťuje Rak sezónní změny více než jiná znamení zvěrokruhu. Rak snadno přijímá vyváženou energii Vah, a přesto ho brzy čeká zlom. Během této doby si Rak uvědomí, že nenese jen svá vlastní břemena, ale i břemena ostatních. Vodní znamení je velmi užitečné - možná až příliš užitečné a zatěžuje se tím. Milý Raci, využijte této rovnodennosti k uvolnění a soustřeďte se na své vlastní duševní zdraví .

 

3. znamení zvěrokruhu: LEV

Znamení zvěrokruhu Lev si také všímá této změny ročního období více než jiná znamení zvěrokruhu. Slunce je planetárním vládcem Lva a to nyní vstupuje do Vah, což vyvolává napjatý pocit. Lev se sluncem po boku je jinak velmi egocentrické znamení zvěrokruhu. Záleží mu na vlastních pocitech a jeho potřeby jsou vždy na prvním místě. Váhy jsou naopak pro rovnováhu a spravedlnost. Takže se začátkem sezóny Vah je Lev trochu v nesnázích a mohl by zakolísat. V tomto bodu zlomu by měl Lev nadále otevřeně mluvit o svých potřebách a zároveň respektovat a být otevřený pocitům ostatních lidí.

Stárnutí podle horoskopu: Váhy stárnou s elegancí, pro Blížence je věk jenom číslo. Jak je na tom právě vaše znamení?

Stárnutí je jev, který dříve či později dostihne snad každého z nás. Někdo umí stárnout s elegancí, jiný se zase urputně snaží zmírnit procesy a známky stárnutí. Víte, že stárnout se dá i podle vašeho znamení horoskopu?
svetzeny.cz

4. znamení zvěrokruhu: VÁHY

Váhy samozřejmě nejvíce pocítí rovnodennost a začátek vlastního období. Vzdušné znamení se nyní dostává do centra pozornosti a má před sebou skvělých pár týdnů. Nyní je skvělý způsob , jak si připomenout své touhy a cíle místo toho, abyste se zaměřovali na to, co si o vás myslí ostatní. Bod zlomu pro Váhy znamená, že pocítí ještě větší touhu po osobním sebevyjádření, než je tomu jindy. Nejtěžším úkolem je nyní postarat se o své vlastní potřeby a zároveň se postarat o potřeby druhých. Ale jestli to někdo dokáže, jste to vy, milé Váhy!

Zdroj článku