Přejít k hlavnímu obsahu

Nahlédněte s námi do nového Světa ženy

Info ikona
Svět ženy

Listopadový Svět ženy je plný pohody a příjemného čtení!
Svět ženy 11/2021 je v prodeji od 13. 10. 2021.

Terezie Tománková, moderátorka pořadu Partie, působí na obrazovce vážně, někdy přísně. Při osobním setkání ale televizní masku s chutí odhazuje, směje se a klidně mluví o tak běžných věcech, jako jsou oblékání, zahradničení a nebo taneční své dcery... tenhle rozhovor vás bude bavit.

Podzim v kostce – tak nějak by se dal shrnout současný trend. Obohaťte tedy svůj šatník o nějaký ten kostkovaný kousek a užijte si víkend v přírodě.

Určitě znáte ten moment, kdy něco „plácnete“, a pak byste se nejradši neviděli. V jakých chvílích je lepší držet jazyk za zuby? 

Na kouzelný elixír proti stárnutí nepotřebujete žádnou čarodějku. Můžete si ho snadno namixovat sama. Známe sedm zázračných přísad.

Deprese, záludná nemoc, která přichází pomalu a tak nějak nečekaně. Jak ji rozeznat od obyčejného splínu a kde hledat pomoc? 

Placky a placičky ve slaných a sladkých variantách se hodí k obědu i k večeři a zachutnají celé rodině. Dáte si langoše, nebo jablečné lívance?

Že venku prší? I tak můžete na výlet. Vydejte se tam, kde pár kapek nevadí. Máme pro vás tipy na zajímavá místa.

„Když se nebudeme večer milovat, najdu si někoho jiného...“ jestli je vám tahle věta povědomá, zpozorněte. Může být signálem manipulace pomocí sexu.

Těšte se také na příběhy ze života čtenářek, ve kterých možná poznáte sama sebe, na rozhovor s frontmanem kapely Mirai – Miraiem Navrátilem a představíme vám i hrdinky, jež díky své odvaze a lásce změnily Česko. Zkrátka ve Světě ženy je stále co číst. 

Svůj oblíbený časopis můžete dostávat přímo do schránky. Pokud si nyní objednáte roční předplatné Světa ženy, dostanete zdarma kosmetiku francouzské značky Yves Rocher. 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.