Přejít k hlavnímu obsahu

SOUTĚŽ: Vyhrajte fitness mixér Electrolux PerfektMix

SOUTĚŽ: Vyhrajte fitness mixér Electrolux PerfektMix

Rádi soutěžíte, a ještě raději máte ovocné džusy vlastní výroby nebo prostě jen vyznáváte zdravou stravu? Pak jste tu správně! Přidejte se do soutěže o celkem tři kusy super sportovních mixérů od značky Electrolux!

NĚCO MÁLO O SPORTOVNÍM MIXÉRU ESB2450

K vašemu sportovnímu mixéru modelu ESB2450 značky Electrolux je dodána i lahev s víčkem. Další lahve lze dokoupit samostatně, takže každý člen rodiny může mít svoji vlastní. Označte si svou lahev jménem, a už si ji nespletete s jinou. Pro každého člena domácnosti jednu lahev, stejně jako zubní kartáček.

Snimek_obrazovky_2017-07-26_v_15.54.46

Příprava lahodného koktejlu nezabere se sportovním mixérem ESB2450 skoro žádný čas ani snahu. Stačí vložit zvolené přísady a vyjímatelné nože, nasadit lahev na jednotku mixéru a stisknout pulzní tlačítko. Lahev se snadno používá i čistí a díky náustku, který funguje také jako víčko, ji lze brát všude s sebou.

Díky čtyřem přísavným držákům na spodní straně mixér během používání pevně stojí. Mixér s nožemi z nerezové oceli je vybaven pulzní funkcí, která funguje stejně jako tlačítko zapnutí a vypnutí – když spuštěné tlačítko uvolníte, mixér přestane pracovat. Čtyři nože mixéru lze také vyjmout a snadno se čistí. Další výhodou lahví je, že jsou vyrobeny zcela bez škodlivých látek, pro náročnější sportovce jsou vyrobeny z odolného PVC – díky použitému plastu Tritan je láhev odolná proti otřesům a nárazům. Dají se mýt v myčce a 4 nože z nerezové oceli zajistí rozmixování i nepatrného semínka.

Více se o něm dozvíte na tomto odkaze.

JAK SOUTĚŽIT?

Napište nám na e-mailovou adresu [email protected], jaký je váš oblíbený recept na smoothie. Můžete k němu přiložit i výslednou fotku. Tři nejlepší recepty, které v redakci vybereme, ohodnotíme skvělým sportovním mixérem ESB2450 od Electroluxu. Soutěž trvá od 5. srpna do 12. srpna. Hodně štěstí!

VÝSLEDEK SOUTĚŽE

Soutěž byla již ukončena. Výherkyněmi se stávají Jana Š. z Prahy, Věra T. z Čeperky a Petra Š. ze Stříbra. Gratulujeme!