Přejít k hlavnímu obsahu

Poznejte osobnost dítěte na základě měsíce, kdy se narodilo. Co dřímá ve vašem synovi nebo dceři?

Osobnostní rysy založené na měsíci narození jsou univerzální po celém světě. Mnoho lidí věří, že měsíc, ve kterém se dítě narodí, může hodně říci o její osobnosti a dokonce určit její budoucí rozhodnutí. Ať už tomu věříte nebo ne, čtení grafu osobnosti měsíce narození o osobnostních vlastnostech vašeho dítěte je zábavné a může vám poskytnout nějaký vhled do osobnostních rysů

Osobnost vašeho dítěte může být ovlivněna řadou faktorů, a to od toho, jak ji vychováváte k typu školní docházky. Nemůžete však popřít, že každý má nějaké vrozené rysy, které určují jeho fungování. Například pokud má vaše dítě tendenci být nervózní kolem cizích lidí nebo neustále chce prozkoumávat své okolí, můžete určitě připisovat některé z jejích osobnostních rysů na základě měsíce narození. Tady je to, co o ní říká měsíc narození vašeho dítěte.

Leden

Vaše dítě bude toužit po nezávislosti velmi brzy. Také miluje pozornost a očekává, že budete tleskat pokaždé, když dosáhne milníku. Pokud tak neučiníte, zvýrazníte jeho citlivou a úzkostlivou povahu, takže pozor. Vaše dítě bude ambiciózní a motivované k úspěchu, což znamená, že pravděpodobně strávíte méně času tím, že ho budete nutit k dokončení domácích úkolů.

Únor

Únor je měsíc lásky a to je právě to, co vaše dítě je – velký uzlíček lásky. Citlivé na potřeby ostatních a neuvěřitelně starostlivé. Vaše dítě nebude mít problémy se sdílením svého jídla a hraček s ostatními. I když je plaché, zaměřené na cíl a pokorné, může být agresivní, když se bude cítit omezené. Možná budete muset použít svoji autoritu, abyste ho během krmení uspali, nebo aby zůstalo na jednom místě.

Březen

Děti narozené v tomto měsíci jsou obvykle tiché a rezervované, jsou kreativní a emotivní a často touží po svém bezpečném prostoru. Nezaměňujte jejich strach s vnějším světem za lenost, protože jsou všímaví, ctižádostiví a věří ve svůj tvůrčí talent. Naučte své dítě mluvit o tom, co si myslí, a vymyslete způsob, jak odvrátit jeho strach z příšer pod postelí.

Duben

Znáte lidi, kteří mají kolem sebe velkou skupinu přátel? Jsou to s největší pravděpodobností dubnové děti. Gratulujeme, váš život už nikdy nebude nudný, protože jste porodili velkorysého, pozitivního a tvrdohlavého malého člověka, který prostě nebude sedět.

 

Mohlo by se vám líbit

Den narození: I ten ovlivňuje váš život. Jste „nedělátka“ nebo „pátečníci“?

Lidé, kteří přišli na svět v pondělí, mají jinou povahu než pátečníci či nedělňátka. Schválně, jak na vás a vaše blízké sedí následující charakteristiky. Objevte svoje skryté talenty podle dne vašeho narození!
svetzeny.cz

Květen

Květnové děti jsou děti tvrdohlavé, pevné a mají hluboké emoce. Mohou mít docela horkou hlavu a snadno se rozčílí, takže je vhodné nechat je vyvztekat. Vaše dítě bude mírně společenské, ale také touží po okamžicích samoty, kde může být kreativní. Tyto děti milují čtení a psaní a často se věnují kreativní kariéře. Vaše dítě je také spolehlivé a organizované, připravené převzít odpovědnost.

Červen

Červnové děti jsou vždy připraveni na mazlení a mají nakažlivý úsměv a smích. Mají charismatickou osobnost a milují přátelení a poznávání okolního světa. Vaše dítě bude dobrosrdečné a vždy bude zábavné s ním pobývat. Může být také citlivé a emotivní. Při hraní nebo později ve škole se může docela rychle začít nudit a být neposedné. Nepoddávejte se tomu a místo toho je naučte udržovat pozornost.

Červenec

Vaše dítě narozené v červenci bude s největší pravděpodobností rádo odpovídat na otázky, protože rádo předvádí své znalosti. Neexistuje lepší slovo než „drzí“ k popisu červencových dětí, protože jsou brutálně upřímní a nebojí se říkat pravdu. Vaše dítě bude ambiciózní a pracovité, ale zároveň starostlivé a soucitné ke svým blízkým. Připravte se na nějaké změny nálady, které vám přijdou do cesty, zvláště pokud nedáváte dítěti požadovanou pozornost.

Srpen

Vaše dítě bude nadšené a pozitivní a pravděpodobně na oplátku obdrží spoustu lásky. Miluje pozornost a pouze vás naučí, abyste je pořád chválili. Pokud to neuděláte, můžou se cítit dotčení. Srpnové děti jsou úspěšné a pracovité a zasypávají lidi kolem sebe spoustou lásky.

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší červen? Tato znamení se můžou těšit na měsíc plný úžasných událostí

Léto, slunce a měsíc plný úžasných událostí - podle horoskopu mohou tato tři znamení zvěrokruhu očekávat vynikající červen. Patříte mezi trio vyvolených?
svetzeny.cz

Září

Vytvoření rutiny pro vaše narozené dítě bude to nejlepší, co uděláte, nejen pro sebe, ale hlavně pro ně. Je pravděpodobné, že se vašemu dítěti daří v organizovaném prostředí, spíše než v chaotickém. Nikdy se nebudete muset starat o chaotické neuklizené pokojíčky, spánek nebo demotivaci, protože váš malý bude sebemotivovaný a možná ještě organizovanější než vy.

Říjen

Díky své okouzlující osobnosti se říjnové děti rodí jako právníci a řečníci a obvykle nemají problém získat pozornost publika. S vaším dítětem bude snadné mluvit a bude společenské. Obecně bude vydávat pozitivní atmosféru. Říjnové dítě bude také analytické, bude mít vyvážené myšlení a sklon k vyjednávání, takže trochu úplatku sem tam neuškodí, pokud budete chtít něčeho dosáhnout.

Listopad

Rození myslitelé. Listopadová miminka obvykle dosáhnou svých milníků brzy a milují jakékoli aktivity, které využívají jejich kreativitu. Kupte svému dítěti hry s otevřeným koncem a uvidíte jeho tvrdou práci při porozumění hračce a budování nových věcí, jejichž záliba se rozšíří k řešení hádanek nebo čtení dobrého tajemného románu. Přestože má společenskou osobnost, na konci dne si užívá svůj vlastní čas, takže mu dejte trochu času.

Prosinec

Kdo by mohl být zábavnější než dítě narozené během prosince? Zábavné, veselé a neuvěřitelně aktivní děti z prosince milují zábavu, ale také se mohou docela snadno nudit. To znamená nekonečné hry! Je také ambiciózní, pracovité a rádo se učí něčemu novému. Vaše dítě bude vždy zvědavé, rádo poznává nové lidi a bude cestovat po celém světě, takže se připravte na celoživotní dobrodružství!

Mohlo by se vám líbit

Jak poznáte, že je do vás zamilovaný? Těchto osm vět ho prozradí

Je známo, že muži nejsou úplní spisovatelé a vyznavači lásky přes zprávy. Výjimka ovšem je, když jsou zamilovaní. Podle vztahových odborníků jsou tohle jasné zprávy, kterými vám dává najevo, že je do vás zamilovaný až po uši.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Jak vysoká je vaše emoční inteligence? 7 znaků, které vám pomohou to zjistit

Znáte pojem emoční inteligence? Ta totiž ovlivňuje nejen to, jak jednáte s lidmi, řešíte problémy a rozhodujete se, ale i jak přistupujete k životu.
svetzeny.cz