Přejít k hlavnímu obsahu

Eva Perkausová: Nerada se na sebe dívám

I když je Evě teprve jednadvacet, dostala se na post moderátorky oblíbeného pořadu o celebritách, o který bývá dračka i mezi zkušenými harcovnicemi.

Překvapilo vás, že jste získala šanci uvádět večerní pořad tak mladá? Předchozí moderátorky byly starší a známější…

Ano. Ale můj věk zatím není žádnou výhodou. Spadla jsem totiž do mediálního rybníčku bez větší praxe. Mé předchůdkyně už měly velké zkušenosti a ty mi zatím chybějí. Ale doufám, že je načerpám, že se rozkoukám.

Je pro vás moderování televizního pořadu těžká disciplína?

Musím přiznat, že je. Navíc ji rozhodně nechci podceňovat. Původně jsem si myslela, že je jednoduché postavit se před kameru a mluvit, že to není žádná věda. Jenže omyl. Všechny chyby jsou okamžitě vidět. Proto se musím pořád učit a chyb se snažím vyvarovat.

Trpíte, když se na sebe zpětně díváte?

Je to utrpení. Myslím, že každý člověk nerad slyší svůj hlas, a co teprve, když se ještě vidí! Pro mě je ale sledování TOP STAR magazínu povinnost, abych si všechny nedostatky uvědomila.

Prozradíte, co konkrétně vám na vašem projevu vadí?

Jsem hodně temperamentní, a tak mám silnou potřebu gestikulovat. Ale to do televizního projevu nepatří. Snažím se to hlídat, jenže i tak pokaždé nějaký přešlap najdu.

Eva nám také prozradila, jak se dostala k focení pro Playboy, co si myslí o škatulkování blondýnek a co o drbech, které o ní kolují. Přečtěte si celý rozhovor v dubnovém Světě ženy, který je aktuálně na stáncích.