Přejít k hlavnímu obsahu

Dara Rolins: Někdy si připadám old school

Dara Rolins: Někdy si připadám old school

Naše setkání bylo čistě pracovní. Přesto jsem za hodinu s Darou Rolins (44) měla pocit, že jsem si popovídala s kamarádkou, která řeší podobné věci jako já…

Přemýšlíte, co zveřejníte na Instagramu?

Instagram a další sociální sítě jsou naprosto pravdivým zdrojem informací o mně a o mém životě. Nahradily tak některá média, která o nás známých lidech píšou často to, co se jim zrovna hodí do krámu.

Zveřejňujete dost fotek ze soukromí, na kterých je i vaše dcera. Nebojíte se, že se jí to jednou nebude líbit?

Patří do mého života. Tvářit se, že ne, je nepřirozené. Myslím, že to dělám s mírou a koriguju to já. V opačném případě by nás honili novináři a fotku mé dcery by stejně dostali. Navíc to spolu konzultujeme a snažím se dávat ji tam výjimečně, nejčastěji ve chvílích, kdy jsme třeba spolu na dovolené.

Lauře je 9 let. Už jste zažila moment, kdy jste si řekla, že jste takzvaně „jinde“?

Občas mě překvapí, jak zvládá technické věci. Nedávno třeba komunikovala s pánem, který nám přenastavoval počítač a Wi-Fi a novou televizi. Všechno vlastně vysvětlil jí, protože bylo jasné, kdo z nás dvou líp reaguje a chápe. V tomhle jsem asi old school. Jinak ale nemám pocit, že by mi Laura utíkala směrem, který je mi vzdálený.

Jaký má Dara vztah s rodiči, o čem je její nová deska nebo to, zda je Rytmus jejím osudovým partnerem, si přečtete v celém rozhovoru v zářijovém Světě ženy, který je aktuálně v prodeji.