Přejít k hlavnímu obsahu

Tapi Tea

Kdo jsme, co chystáme? Léto 2016.

Značka Tapi Tea vstoupila na český trh před pěti lety s touhou šířit čajový fenomén - bubble tea. Prvotřídní čaj s ovocnou příchutí doplněný o unikátní koule či želé vytváří netradiční spojení, které je pro každého zákazníka speciálním zážitkem.

Tapi Tea získává ingredience pro své nápoje přímo z Tchajwanu, tedy kolébky této čajové pochoutky.

Své produkty připravuje z nejkvalitnějšího čaje pěstovaného na plantážích Li-Shan [li-šan]. Tedy na hoře, po celém světě známé pro nejvhodnější klimatické podmínky, s nimiž čaj získává jedinečnou chuť a aroma.

Koule, želé nebo chia [čia] semínka jsou součástí nápoje a dodávají mu to správné a jedinečné kouzlo. Z toho důvodu spolupracuje Tapi Tea s vybranými tchajwanskými dodavateli, kteří zaručují tu nejvyšší kvalitu.

Díky inspiraci mnoholetou tchajwanskou tradicí přináší značka Tapi Tea svým zákazníkům bubble tea v pravé originální podobě.

Jejich čaje můžete ochutnat na barech po celé České republice.

1200x800_PR_plaz

„Na letní období chystáme kampaň, ve které chceme lidem ukázat o čem léto je. O kamarádech, o letních láskách, o výjimečných okamžicích a nezapomenutelných chvílích. Zároveň tím ukazujeme naši novou tvář. Stejně jako všechno, tak i Tapi Tea roste a dospívá," říká marketingový manažer značky Aleš Roll.

Tapi Tea se skutečně činí. Už v květnu lehce povzneslo a odlehčilo svůj design a spustilo prodej nové velikosti nápojů standard (0,75l).

„Nejoblíbenější nápoje? V současné chvíli rozhodně FRESH. Čerstvý sypaný čaj, vymačkané ovoce a chia [čia], to je skutečně smrtící kombinace v tom nejpozitivnějším slova smyslu," představuje čajový hit Roll.

V Tapi Tea si však můžete pochutnat i na jiných specialitách. Černý čaj s mlékem, ENERGY čaje s guaranou, PREMIOVÉ nápoje pro dané roční období nebo pečlivě namíchané zelené čaje s příchutí, tedy MÍCHAČKY.

Tapi Tea byste zkrátka měli vyzkoušet, nejen pro neobyčejnost samotného nápoje, ale také kvůli chuti a kvalitě, na kterých si dá tato sympatická česká značka opravdu záležet.

1200x800_PR_salut