Přejít k hlavnímu obsahu

Slunění s vědomím maximální ochrany

Krásné přitažlivé opálení je snem téměř každé ženy. Je ovšem nutné mít stále na paměti, že i opalování má své zásady. Předejít spálení vyžaduje používání kvalitní sluneční kosmetiky, která pokožku ochrání a navíc hydratuje.

Opalování samotné je velice příjemná záležitost. Vždyť kdo by neměl rád ten pocit, kdy se můžeme na chvíli zastavit, načerpat energii u vody či na zahradě a nechat se hýčkat slunečními paprsky. Pokud patříte k těm, kdo si na chytání bronzu opravdu potrpí, nezapomínejte se před sezonou dostatečně vybavit přípravky opalovací a poopalovací péče. Každý pobyt na slunci bez použití UV filtru totiž kůži poškozuje a zrychluje proces stárnutí pokožky. Silné UV záření tak může podpořit tvorbu předčasných vrásek a pigmentových skvrn. Užijte si proto bezpečné opalování s vědomím dokonalé ochrany a dopřejte své pokožce maximální péči s novými výrobky Astrid Sun.

Vhodný faktor pro každé slunění

Než vystavíte svoji pokožku na odiv slunečním paprskům, popřemýšlejte nad použitím opalovacího mléka s vhodným UV filtrem. Je třeba mít na mysli, že sluníčko v Čechách bude mít jinou intenzitu než u moře. Stejně tak důležité je si přiznat, jaký jste fototyp, a zvážit, po kolikáté se sluníčku vystavujete. Astrid Sun hydratační mléka na opalování s OF 6, 10, 15, 20 nebo 30 nebo hydratační mléka na opalování s komfortní aplikací ve spreji s OF 10, 15, 20 i 30 tak napomáhají bezpečnějšímu opalování a zajišťují dostatečnou ochranu pro každý typ pokožky. Systém fotostabilních UV filtrů, jež mléka obsahují, pokožku spolehlivě chrání před škodlivými vlivy UVA a UVB záření. Díky multivitaminovému komplexu, který zahrnuje beta-karoten a vitaminy A, E, i F, poskytuje tato sluneční kosmetika aktivní antioxidační ochranu a zajišťuje tak zpomalení předčasného stárnutí pokožky. Protože má opálená pokožka tendenci se vysušovat, mléka navíc obsahují D-panthenol a přírodní betain. Tyto dvě cenné složky dodávají pokožce dostatečnou hydrataci a pružnost.

Untitled_design1

Dlouhotrvající radost ze zlatavého opálení

Chcete-li, aby vám bronzové opálení vydrželo co nejdéle, nezapomínejte na přípravky po opalování. Jedině s nimi docílíte kýženého efektu. Tedy přitažlivého opálení, které hned tak nevybledne. Tak jako mléko na opalování předchází spálení pokožky, dokáže „poopalovák“ podrážděnou pokožku slunečním zářením zklidnit. Astrid Sun hydratační mléka po opalování obsahují extra zklidňující komplex (D-panthenol, allantoin, bisabolol) a napomáhají v pokožce udržet optimální úroveň hydratace, zanechávají ji jemnou, vyživenou a provoněnou svěží vůní. A jste-li na své opálení opravdu hrdá, podpořte ho přípravkem Astrid Sun třpytivé mléko po opalování, jehož jemné zlaté třpytky vaši kůži rozjasní a opálení bude daleko výraznější.

Untitled_design1_copy

Příjemný prožitek z opalování by mohly zhatit nepříjemně lepivé či mastné krémy. Výrobky sluneční péče Astrid jsou proto nemastné, snadno se roztírají i vstřebávají a zanechávají pokožku hedvábně jemnou.

Kosmetiku Astrid najdete na www.astrid.cz/slunecni-pece, na Facebooku a Instagramu @astridcesko.