Přejít k hlavnímu obsahu

Poznejte novou letní lásku, Tapi Tea

Tento čaj, ve světě známý jako bubble tea a dělaný podle originální tchajwanské receptury, se dostal před pěti lety díky značce Tapi Tea poprvé do České republiky a od té doby si získává stále větší popularitu nejen u mladých.

Prvotřídní sypaný čaj, příchuť a topping v podobě koulí, želé nebo chia semínek. To vše tvoří tento lahodný nápoj. Skladný a designový kelímek umožňuje vzít si Tapi Tea všude s sebou. Můžete si tak zpříjemnit úmorné letní cesty po českých silnicích či zazářit na pikniku s partou přátel.

Společnost Tapi Tea má bary po celé republice a navíc pořádá nebo se účastní několika akcí. V létě tak na tento nápojový zážitek budete moci narazit na každém rohu a dopřát si chutné exotické osvěžení.

michacky_copy

Letos přišlo Tapi Tea s novinkou, která dokáže dokonale rozparádit naše chuťové pohárky. Jedná se o řadu nápojů FRESH. Zelený čaj s čerstvými kousky ovoce. To vše doplněné o zdravá chia semínka. No, vypadá to, že jedna návštěva Tapi Tea baru asi stačit nebude.

Bubble Tea nápoje jsou navíc velmi osvěžující a to v letních vedrech přijde vhod. Navíc na kombinaci čaje a ovoce není nic, co byste si měli druhý den vyčítat.

fresh

Inspirace původní recepturou

FRESHE jsme „okoukali“ na našich návštěvách v Tchaj-wanu, kde tuto lahůdku prodávají doslova na každém rohu. Natolik nás oslovila chuť a celkové vlastnosti nápoje, že jsme se rozhodli je vyrábět i u nás.

Prvotřídní sypaný zelený čaj

Základ Tapi Tea tvoří zelený čaj té nejvyšší jakosti, pěstovaný na místními obyvateli opěvované hoře Li-Shan, která leží na území jihozápadního Tchaj-wanu. Li-Shan je uznávaná díky unikátním povětrnostním a klimatickým podmínkám, s nimiž získávají čajové lístky to nejvýraznější aroma a nejlepší chuť. Právě tu, kterou dostáváte ve vašich kelímcích.

energy_copy

Čerstvé ovoce

Čerstvé ovoce, které naleznete ve FRESHI je pečlivě vybíráno pod drobnohledem barmanů tak, abyste si na něm ve spojení se zeleným čajem co nejvíce pochutnali. Prozatím jsme vsadili na pomeranč, kiwi a mátu s limetkou a rozhodně nekončíme.

Chia semínka

Novinkou, která rozšířila naši nabídku toppingu jsou CHIA semínka. Můžete je ochutnat pouze v nápojích FRESH, s nimiž si náramně rozumí a dodávají jim ten správný šmrnc.

Léčivé účinky

FRESHE jsou také jedinečné svými ozdravnými účinky. Fungují nejen jako prevence kardiovaskulárních chorob, snížení hladiny cholesterolu v krvi, či cukrovky, ale také pomáhají při spalování tuků, nebo likvidují zubní kámen. Dále jsou zdrojem velkého množství vápníku, stabilizují krevní tlak a hydratují tělo. Doporučujeme i pro ty, kteří mají problém s pokožkou, vlasy, či nehty.

2_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy