Přejít k hlavnímu obsahu

Ochutnejte nové bezlepkové chlebíky, brownies a muffiny

Novinky ze sortimentu bezlepkového pečiva řady Vitacelia od společnosti Penam jsou k dostání exkluzivně v Tescu.

Už dávno neplatí, že bezlepkové produkty nechutnají tak dobře jako ty, co lepek obsahují. Také už dávno neplatí, že není z čeho vybírat. Jednu z nejširších nabídek bezlepkových produktů na maloobchodním trhu má společnost Tesco, která nabízí více jak 160 položek, navíc přehledně na jednom místě. Nově se sortiment rozšířil o novou řadu bezlepkového pečiva Vitacelia od společnosti Penam, která je dostupná exkluzivně v Tescu. Pečivo bylo vyvinuto přímo s celiaky, ale pochutnají si na něm všichni bez rozdílu na snášenlivost lepku. Je určeno k přímé konzumaci. Vyzkoušejte různé druhy chlebíků a pokud máte chuť na sladké, vyzkoušejte skvělé brownies nebo muffiny.

Ochutnejte bezlepkové chlebíky plné vápníku od klasického světlého, přes tmavý a jemný toustový až po slunečnicový.

Snimek_obrazovky_2017-02-02_v_13.29.57

Vitacelia Bezlepkový brownies

Běžná cena 49,9 Kč / 140  g ( 44,9 Kč v akci 18.-24.1. 2017)

To pravé čokoládové pro čokomilovníky je bezesporu brownies, bezkonkurenční král všech čokoládových zákusků. Nesnášenlivost lepku vás ale vůbec neomezuje ve vychutnání si tohoto neodolatelného dezertu.

Vitacelia Bezlepkový muffin bez nebo s čokopecičkami

Běžná cena 74,9 Kč / 220 g a 79,9 Kč / 220 g

(66,9 Kč a 71,9 Kč v akci 18.-24.1.2017)

Muffin se u Čechů stává čím dál oblíbenější. V balení najdete rovnou 4 bochánky, o které se můžete podělit s rodinou nebo přáteli. Nebo je možné, že díky jejich jemné chuti neodoláte a necháte si všechny pro sebe.