Přejít k hlavnímu obsahu

Objevte svět in-line bruslení s novou kolekcí bruslí K2 2016

Jste od přírody živel, který nedokáže jen tak vysedávat doma u televize, nebo naopak tak trochu lenoch, který chce svůj život rozpohybovat? Ať tak či tak, in-line bruslení vás rozhodně nadchne a jeho kouzlu zaručeně podlehnete. Projet se jen tak sami a pročistit si hlavu, vyrazit s rodinou jen tak se protáhnout nebo si dát pořádně do těla – každou jízdu vám zpříjemní brusle K2 kolekce 2016.

Galerie: Objevte svět in-line bruslení s novou kolekcí bruslí K2 2016

In-line bruslení – to je pohoda, zdraví i krása

Díky bruslení si zpevníte celé tělo, především pak hýžďové svaly, stehna, ale také záda a paže. Nejen, že zvýšíte svou kondici, posílíte srdce, oběhový systém a zvýšíte kapacitu plic, ale například oproti běhu nezatížíte své klouby, proto je in-line bruslení univerzální sport pro jakýkoli věk. A pro pohodovou a pohodlnou jízdu je také důležitý výběr těch správných kolečkových bruslí - a to brusle značky K2 rozhodně jsou. Inovativní technologie, která se stále zdokonaluje, váš požitek z jízdy jenom umocní. Patentovaná měkká bota Softboot je mnohem lehčí a prodyšnější, přizpůsobí se tvaru vaší nohy a jízda se tak stává mnohem pohodlnější. Pestrá škála barevného provedení, rozdělení několika tříd dle vašich zkušeností s bruslením a také bohatá výbava -  to vše jsou kolečkové brusle K2.

Pozor, jízda začíná!

k2skate_2015_Lifestyle_ZMD1437-BAGS_PACKS 

Výběr prvních bruslí je velice důležitý, první bruslařské krůčky si díky nim zpříjemníte a dokonale osvojíte. Do začátků jsou nejvhodnější brusle s menšími kolečky o průměru 80 mm. Poskytují lepší ovladatelnost díky tomu, že dosahují menší rychlosti, což je do začátků nejlepší volba. Plastový rám, kvalitní ložiska, šněrování na tkaničku s přezkou pro bezpečné utažení a moderní barevné provedení to jsou dámské brusle K2 ALEXIS 80 2016 a pánské provedení  K2 F.I.T 80 2016.

Čas pro zkušené - odměňte se za snahu

Bruslení jste úplně propadli, když si jeden den nevyjedete, jste z toho celí nesví? Pády se vás už netýkají a říkáte si, že si zasloužíte lepší výbavu? Pak vás jistě osloví dámské brusle K2 ALEXIS BOA 2016, případně pak pánský model pro vašeho partnera K2 F.I.T BOA 2016. Pouze odlišná barva brusle a tvar boty, ideálně přizpůsobený rozdílným tvarům ženské a mužské nohy, výbavou však zcela shodné. Kvalitní, bezpečný a rychlý upínací systém Boa, kdy pouhým otočením kolečka je bota dokonale utažena po celé délce, ale také ložiska s dlouhou životností a protiprachovou úpravou. Brusle s kolečky o průměru 84 mm osazené v lehkém hliníkovém rámu pro rychlejší jízdu v této třídě naleznete také u dámské varianty K2 ALEXIS PRO 84 2016 a pánských bruslí  K2 F.I.T PRO 84 2016. Tyto brusle disponují pouze jiným systémem upínání, tzv. Speed Lacing, což je praktické rychloupínání ukryté v jazyku brusle, které tkaničku zajistí v uzamykacím mechanismu. Všechny brusle v této kategorii mají rám uzpůsoben k osazení koleček o průměru 90 mm, snadno tak pouhou výměnou koleček získáte nové a rychlejší brusle.

Lahůdka pro pokročilé

In-line bruslení se stalo vaší vášní? Umíte už pár triků, kousků a jízda na bruslích je pro vás stejně přirozená jako chůze? Nová kolekce bruslí K2 2016 pokročilým bruslařům dopřeje i jízdu na  dlouhé vzdálenosti. Brusle  bez problémů zvládnou i každodenní trénink a vaše nohy budou jako v bavlnce díky inovativní ventilaci Vortech, která odvádí teplo a vlhko od chodidel a radost z jízdy vám ani pot nepokazí. Dámské brusle K2 VO2 90 B0A W 2016 stejně jako pánské provedení K2 VO2 90 BOA M 2016 nabízí upínací systém Boa, stačí otočit kolečkem a vyrazit na brusli v odlehčeném hliníkovém rámu a kolečky o průměru 90 mm. Rychloupínací systém Speed Lacing nabízí brusle pro ženy K2 VO2 90 PRO W 2016 a muže K2 VO2 90 PRO M 2016. Tento systém zajistí tkaničku proti uvolnění a kvalitní ložiska s protiprachovou úpravou vydrží mnoho kilometrů.  „Pokud toužíte po opravdovém skvostu, pak brusle  K2 VO2 100 X PRO 2016 s převratnou technologií Hi-Lo dodají vaší jízdě opravdovou šťávu a rychlost.  Postará se o to revoluční rám s možností osazení dvou průměrů koleček -  2 x 90mm vpředu pro dobrou ovladatelnost a 2 x 100mm vzadu pro potřebnou rychlost“, vysvětluje Mirek Menšík, specialista z internetového obchodu GIVE.cz