Přejít k hlavnímu obsahu

NOVINKA! Dočasná barva a dlouhotrvající výživa pro vaše vlasy!

Na český trh přichází značka MARIA NILA s maskou, která vaše vlasy hydratuje, ale hlavně díky barevným pigmentům dokáže dotónovat vaši barvu, nebo i zcela změnit barvu vašich vlasů a záleží jen a jen na vás na jak dlouho.

Značka na český a slovenský trh přichází s vyživující maskou Colour Refresh. Tato již připravená a snadno použitelná maska vydrží 4 – 10 umytí, přičemž se z vlasů vymývá postupně. Veškeré produkty této řady obsahují ochranný komplex, tedy směs přísad, které společně poskytují maximální ochranu pro barvu a lesk vlasu. Masky Colour Refresh jsou k dispozici v několika různých odstínech a výjimkou nejsou ani barevné varianty: PINK POP, AZURE nebo VIVID VIOLET. Takže pokud Vás baví barevné a výrazné účesy světových celebrit a blogerek, ale bojíte se náročného procesu u kadeřníka a zničení Vašich vlasů, tak díky Colour Refresh se nemusíte bát o své vlasy a můžete experimentovat bez obav!

Snimek_obrazovky_2016-08-24_v_14.21.56

Colour Refresh Vám také usnadní cestu za dokonalým odstínem platinové blond díky masce Pearl Silver! Pearl Silver obsahuje fialové pigmenty, které neutralizují žluté a zlatavé tóny ve vlasech, čímž neutralizuje žlutý nádech vlasů a výsledkem je krásný studený tón.

Masku si lze nechat aplikovat v kadeřnických salónech, nebo v pohodlí své vlastní koupelny. Aplikace je jednoduchá: Umyjte vlasy šamponem a vysušte ručníkem. Naneste Colour Refresh do všech vlasů, nebo jen na požadovanou část pomocí hřebenu nebo prstů. Doporučujeme použít rukavice, které dostanete k balení masky. Nechte působit po dobu 3–10 minut v závislosti na požadované intenzitě barvy. Důkladně spláchněte a péči dokončete kondicionérem.

Snimek_obrazovky_2016-08-23_v_12.49.31

Vyberte si pro sebe tu nejlepší barvu!

Na výběr máte: Sand, Bright Copper, Autumn Red, Cacao Intense, Black, Pearl Silver, Azure, Pink Pop, Bright Red a Vivid violet.

Maria Nila je Švédská oblíbená značka vlasové kosmetiky, která se nyní dostává do povědomí celebrit a blogerů po celém světě. Maria Nila dodává výhradně 100% veganské produkty, které jsou šetrné k životnímu prostředí a nejsou testovány na zvířatech.