Přejít k hlavnímu obsahu

Přivítejte značku Maria Nila s pečujícími produkty na vlasy!

Přivítejte značku Maria Nila s pečujícími produkty na vlasy!

MARIA NILA – to je 100% veganská značka se širokou škálou exkluzivní vlasové kosmetiky, která pochází ze švédského Stockholmu.

Filosofie značky Maria Nila spočívá ve výrobě pouze takových produktů, které jsou bez kompromisu šetrné nejen k tělu a vlasům, ale také k životnímu prostředí. Pyšní se certifikací s organizacemi PETA, LEAPING BUNNY a VEGAN SOCIETY, které dohlížejí nad výrobou produktů společnosti.

VOLUME

Šampony, masky, kondicionéry a pečující produkty MARIA NILA jsou významnou novinkou na českém trhu, neboť značka přináší nový rozměr v péči o vlasy. Všechny produkty obsahují Colour Guard complex, což je směs přísad, které maximálně ochraňují barvu na vlasech s dlouhotrvajícím efektem. Ovšem značka Maria Nila si je vědoma, že každý má jiný typ vlasů, a tak péči rozdělila do 6 různých řad s odlišnými pečující ingrediencemi.

Snimek_obrazovky_2017-06-30_v_13.18.47

Od řady HEAD & HAIR HEAL, která pečuje o pokožku hlavy a efektivně eliminuje vypadávání vlasů, najdete také řadu speciálně navrženou pro blond vlasy SHEER SILVER, nebo řadu TRUE SOFT na vlasy tvrdé a suché, které potřebují kvalitní hydrataci a lesk. Dopřejte si čisté produkty s bohatou historií, kvalitní výrobou a bez špatného svědomí.

Snimek_obrazovky_2017-06-30_v_13.21.35_copy

K dostání ve vybraných salonech.