Přejít k hlavnímu obsahu

Jen růžová to může být!

Růžovou si snadno zamilujete pro její atraktivní vzhled. Může být v mnoha odstínech, nejvíce ji sluší výrazný a sytý odstín, který nenechá na pochybách, že růžová je vaše barva. Jak ji ale sladit v interiéru?

Nebojte se růžové dát prostor, nechte růžové veškerou pozornost, kterou si zaslouží. Růžová barva je symbolem nevinnosti, ve výrazném a sytém odstínu je však svůdná a velmi atraktivní. Je perfektním volbou do interiérů, které se nebojí odlišit od běžných katalogových návrhů. Jak tedy doplnit byt o tuto zajímavou barvu?

Designová křesla jako např. křeslo Saloon (1) vypadají jako ze zámku, ale potah v jasně růžové ukazuje, že moderna tomuto křeslu také není cizí. Pokud vám v zimě bude zima, neváhejte se v něm zachumlat do přikrývky Colore Fur (2), která vypadá jako kožešina, ale žádné zvíře při jejím vzniku nedošlo k úhoně. Kombinace Saloon a této přikrývky je snovou variantou pro chladné jarní či letní večery strávené ve společnosti kvalitní knihy. Krásu křesla Saloon můžete zdůraznit zrcadlem Italian Baroque (6) v opulentním provedení se zlatým a bohatě zdobeným rámem. Pokud je vám barokní styl blízký, můžete si v růžové barvě pořídit i stolní hodiny Versailles (5), jsou praktické a okouzlující. 

pink_kopie

Mnoho interiérů je laděno do moderních tvarů, jednoduchého stylu, proto v takovém případě oceníte závěsné svítidlo Happy Day Egg (3), které lze pověsit do dětského či obývacího pokoje, výborně se bude také hodit nad jídelní stůl, kde snadno růžovou barvu doladíte designovým nádobím, talíři, příbory či sklenicemi. Snadno pak do moderního bytu v neutrálních barvách doplníte růžovou pomocí bytových doplňků, například v podobě Lumpy Lady (4).

Osvěžte svůj byt dotekem růžové barvy a nebojte se výrazného odstínu, dáte bytu energii a styl!