Přejít k hlavnímu obsahu

Hlasujte v soutěži Perwoll Česká Miss Fashion 2016

Hlasujte a zvolte Perwoll Českou Miss Fashion 2016 a můžete vyhrát rok praní s novým Perwoll Care&Repair!

Jen nádherné šaty jsou hodné Miss. Proto se letos o krásné šaty finalistek Česká Miss postará značka Perwoll s novinkou Perwoll Care & Repair – speciálním pracím prostředkem, který při pravidelném používání redukuje vzniklé žmolky a třepení textilních vláken až o 80 %* a navíc pomáhá předcházet opotřebení oblečení i vzniku nových žmolků.

Rok praní zdarma v Perwollu můžete vyhrát i vy, pokud budete hlasovat prostřednictvím aplikace na facebookové stránce Perwoll Česká Miss Fashion 2016.  Své favoritce můžete fandit a posílat až 5 hlasů denně do poslední chvíle - vítězka bude vyhlášena během slavnostního galavečera na finále Česká Miss 2. dubna v Obecním domě.

Zástupci značky Perwoll, jakožto specialisti na péči o tkaniny a módní oděvy, v rámci příprav budoucích Miss připravily i školení v rámci soustředění na Farmě Čapí hnízdo. Všechny finalistky Česká Miss se zúčastnily workshopu se stylistou Martinem Gruntorádem, a to na téma „Se stylem se umíme POPRAT“. Dozvěděly se, jaké oděvy vybrat pro kterou příležitost, co přesně znamená na pozvánkách doporučený dress-code a odborníci od Perwollu jim napověděli, jak se správně o své šaty starat, aby vydržely stále jako nové.

*Nejlepšího výsledku je dosaženo na bavlněných látkách a látkách s příměsí bavlny při pravidelném praní.