Přejít k hlavnímu obsahu

Dostaňte se do jeho hlavy

Dva světy, které nejde propojit – mužský a ženský. Muži nerozumí ženám, a ony zase jim. Kolikrát jste, dámy, seděly s kamarádkami na kávě a rozebíraly jste, co on myslel tím a oním, co znamená, že řekl, to, co řekl? On si zase mezi kamarády stěžuje, že nám ženám vůbec nerozumí… Všichni chtějí to stejné, dostat se do hlavy toho druhého…

Co takhle prolomit tu komunikační bariéru, na kterou všichni pořád nadávají? Pokud máte také někdy pocit, že svému partnerovi vůbec nerozumíte. A pokud byste si někdy přály dostat do jeho hlavy. Nebo vědět, nad čím přemýšlí, co si přeje, co chce a na co myslí, tak se podívejte se na stránky www.dostansedojehohlavy.cz.

Pošlete zprávu a pohrajte si s partnerem

Pochopit partnera je těžké, někdy až nemožné. Nechápeme, že přehlíží věci, které jsou tak jasné a samozřejmé. Ale skutečně takové jsou? Je jeho myšlení tak odlišné, že nedokáže chápat věci z „jasných“ náznaků?

grey

Pošlete svému příteli zprávu, s vaším tajným přáním. Zasejte s lehkostí a nevinností myšlenky a touhy, které byste chtěla, aby měl ve své hlavě. Na webových stránkách si zvolíte zprávu, ta se po obdržení sama přepíše v neškodnou banalitu. Zanechá tak vašeho partnera na vážkách. Uvěří tomu, co viděl? Neuvěří? Jak zareaguje? Rozhodne se pokračovat v „nevinné“ hře s vámi? Nebo… Kterou cestou se vydá?

Spojte ty dva rozdílné světy a pozměňte komunikaci s partnerem. Třeba díky zprávě vás bude líbat večer na rty, tak jak byste si přála. Anebo s vámi bude hrát karty či luštit křížovky, jak se psalo v pozměněné zprávě. Nebo třeba po vaší nečekané zprávě bude chtít i on překvapit vás…

Poznejte skryté touhy Christiana Greye

Zasely jste jednu myšlenku. Změnily jste jeden večer. Možná to nastartovalo novou komunikaci mezi vámi a vaším partnerem. Víc to ale nezměnilo? Pořád nevíte, co se v hlavách mužů děje a nerozumíte jim o nic víc, než doteď? Nebo se vám odkrývání myšlenek a nahlížení do mysli druhého pohlaví zalíbilo? Pak otevřete „Pandořinu skříňku“ a přečtěte si román Grey, který vydalo nakladatelství XYZ.

titulka_Grey

Autorka E L James odhaluje v knize Grey motivace chování hlavního hrdiny své erotické ságy Padesát odstínů. V této trilogii čtenářky a čtenáři po celém světě sledovali tajemnou romanci mezi Anastasií Steeleovou a Christianem Greyem z jejího pohledu. Z toho ženského. Co se ale odehrávalo v jeho mysli? Poznejte, co nám zůstalo skryté. Nemusíte se tak snažit pochopit jeho chování jen z toho mála, co o sobě řekl a z toho, jak reagoval. Nyní můžete skutečně vidět jeho pohnutky, přání a myšlenky.

Díky jeho tajným touhám a snům se před vámi otevře známý, ale zároveň i nový milostný příběh, který fascinoval již miliony fanoušků po celém světě a odhalil mnohá partnerská tabu. Knižní fenomén, který boří hranice prodejnosti po celém světě. Poznejte skutečný svět charismatického, ale tajemného multimilionáře Christiana Greye!

Nahlédněte do spletité mysli dominantního podnikatele, který vás bude fascinovat nejen svými touhami, motivacemi ale i problematickou minulostí.