Co dělat, když máte pech na novou elektroniku?

Prasklý display

Po martýriu, se kterým je spojené hledání nového vhodného mobilního telefonu, držíte konečně v ruce svůj vysněný model. Je stylový, rychlý, má kvalitní funkce a frčí na nejrychlejším mobilním internetu 4G LTE. O to více zamrzí, že vám po pár týdnech nešťastně vypadne z ruky a po displeji se rozběhne tzv. pavouk.

Vlhkost

Sedíte v restauraci a při živém rozhovoru s kamarádkou na svůj mobil položený na stole zvrhnete skleničku s vínem. Stane se. Nechtěnou koupel váš telefon ale pravděpodobně nepřežije.

Krádež

V nestřežené chvilce jste přišli o svůj telefon nebo tablet. Pokud nemáte data v cloudu, těžko se k nim znovu dostanete. Zpátky však můžete dostat alespoň část peněz, za které jste zařízení koupili. Tuto slevu pak můžete použít na nákup nového mobilu u O2. Pokud si vyberete dražší kousek, není problém rozdíl doplatit.

Jak na pojištění?

Od 1. října nabízí operátor O2 pojištění pro mobilní telefony a tablety. Pořídit si ho můžete v kterékoliv prodejně O2 a to i při koupi zařízení na splátky bez úroků. Pokud zařízení nelze opravit nebo by oprava byla příliš drahá, O2 poskytne slevu na nový přístroj ve výši ceny vašeho přístroje, kterou měl v době poškození nebo krádeže. Pokud si následně vyberete zařízení dražší, není problém cenu doplatit. Cena pojištění začíná na 49 korunách za měsíc a jednoduše se přičte k vašemu pravidelnému měsíčnímu vyúčtování. Více na www.o2.cz.

Chip

O2 nabízí pojištění telefonů a tabletů

Operátor O2 zařadil do své nabídky pojištění proti krádeži a poškození mobilních telefonů a tabletů.

„S Pojistkou na mobil se zákazníci nemusí bát toho, že se jim nový telefon rozbije při nešťastném pádu na chodník, nebo jim při chvíli nepozornosti zmizí z kapsy. Naše pojištění tyto nepříjemné události totiž pomůže vyřešit,“ popisuje Jindřich Fremuthz O2. A co od pojištění čekat a jak ho využívat?

Každý, kdo už zažil nepříjemné následky pádu telefonu, ví, jak jsou opravy drahé a že ne vždy je oprava možná. Může se také stát, že vám někdo v nestřežené chvíli váš mobil ukradne. Proto je rozumné zařízení hned při zakoupení pojistit, a vyvarovat se tak nečekané finanční zátěži, kterou může nový telefon či tablet znamenat.

Jak na pojištění?

Operátor O2nabízí pojištění pro mobilní telefony, tablety a LTE routery už od 49 korun měsíčně v závislosti na pořizovací ceně zařízení, přičemž jeho cena se jednoduše přičte k pravidelnému měsíčnímu vyúčtování. Pojistka se vztahuje na poškození typu nahodilého pádu, nárazu, na kapesní krádeže či vykradení bytu. Pokud zařízení nelze opravit nebo by oprava byla příliš nákladná, O2 poskytne slevu na nový přístroj ve výši ceny vašeho přístroje v době poškození nebo krádeže. Pokud si následně vyberete zařízení dražší, není problém cenu doplatit. O2 poskytuje pojištění bez spoluúčasti a jeho platbu je možné kdykoliv bez poplatku ukončit. Více na www.o2.cz.

@svetzeny