Přejít k hlavnímu obsahu

Únor dle numerologie: Čeká nás velké ponaučení. Stresující období to bude zejména pro čísla 2, 5 a 8

Co vás čeká a nemine v únoru? Odpověď vám poskytne numerologická předpověď. První její část se zaměřuje na obecné záležitosti a trendy ve světě. Dále si můžete vypočíst číslo narození a zjistit, co dle numerologie zažijete tento měsíc.

Čeká nás velké ponaučení

Číslem měsíce je tentokrát devítka (2 + 2 + 0 + 2 + 3). Numerologie věří, že právě toto číslo má nejvyšší vibrační frekvenci, lze se tedy domnívat, že únor bude mimořádně silným měsícem v mnoha ohledech. Devítka je číslem, které věci dokončuje. Neznamená však úplný konec, ale spíše dokončení určitého cyklu. Proto lze předpokládat, že v únoru dokončíme projekty, které jsme započali. Je to také číslo moudrosti a ponaučení. V únoru je dobrá doba na rozhodování se na základě racionality. Číslo 9 se také pojí s konáním dobra. V únoru bychom měli vykonat alespoň jeden dobrý skutek.

Mohlo by se vám líbit

Únorový čínský horoskop: Nový měsíc bude nepříznivý hlavně pro Krysy, Tygry a Zajíce

Co vás čeká a nemine v únoru? Dle čínského horoskopu bude únor smolným měsícem hlavně pro Krysy, Tygry a Zajíce. Která znamení naopak čeká zářná budoucnost, spousta nových příležitostí v kariéře i při seznamování?
svetzeny.cz

Co čeká v únoru vás? Zjistěte to dle čísla narození

Následující numerologická předpověď je založena na číslu narození. To zjistíte jednoduše, stačí sečíst den a měsíc narození (nepřičítá se rok).

Příklad: Narodili jste se 3. dubna (3.4.)

3 + 4 = 7 (vaše číslo narození)

Sčítejte tak dlouho, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9).

Příklad: Narodili jste se 18.12.

1 + 8 + 1 + 2 = 12

1 + 2 = 3 (vaše číslo narození)

Číslo 1

Změny se mohou dotknout vaší kariéry. Možná vás čeká přeřazení na jinou pozici, nový projekt i více pravomocí a odpovědnosti. Někteří s tímto číslem dokonce změní práci úplně. Dařit se číslu 1 bude v seznamování, máte šanci k sobě najít kompatibilního partnera.

Číslo 2

V únoru budete úspěšní v práci a dařit se vám bude i po finanční stránce. Nicméně na vás může doléhat stres, což se může podepsat na vašem celkovém zdraví. V oblasti vztahů je vše příznivé, váš vztah s partnerem posílí a čeká vás i romantika.

Číslo 3

Obecně pro vás bude únor příznivý, až na drobné potíže, které snadno vyřešíte. Platí, že byste měli učinit dlouho odkládaná rozhodnutí, do budoucna se vám to velmi vyplatí. Ve vztazích může být problémem nerespektování se. Musíte zůstat klidní, jen tak předejdete hádkám.

Číslo 4

V únoru se vrátíte nohama zpátky na zem. V poslední době jste měli v určitém směru nereálná očekávání, nyní určité věci uvidíte v jiném světle. Úspěch vás čeká v zaměstnání i ve financích. Ve vztazích se rýsuje společná dovolená či jiná forma odpočinku.

Číslo 5

Únor pro vás bude stresujícím obdobím. Můžete zažít pocit úzkosti či napětí. Naučte se soustředit se na pozitivní věci a nepodléhejte tlaku. Velkou oporou vám bude partner, v oblasti vztahů bude vše v pořádku. Nezadaní mají šanci najít svou spřízněnou duši.

Mohlo by se vám líbit

Negativní karma u dětí

Snad každý má nějakou vrozenou víru, dokonce i v případě, že se považuje za zapřisáhlého ateistu. Mezi častou víru patří například ta, že dobré věci se dějí těm, kteří konají dobré skutky a naopak. Běžně tento princip bývá pojmenován jako karma. Podle nové studie publikované v Developmental Science bylo zjištěno, že děti jsou karmou motivovány již od svých čtyř let.
svetzeny.cz

Číslo 6

V únoru je potřeba rozhodovat se racionálně a dobře vše plánovat a zvažovat. To mějte na paměti. Možná vás čekají zásadní obchodní a kariérní kroky, můžete dokonce i zcela měnit obor podnikání či práci. Hlavně si případný stres z práce nevybíjejte na svém partnerovi.

Číslo 7

Za vynaložené úsilí by vás v únoru mohlo vedení pochválit či odměnit, a to i finančně. Finančně by se vám mělo dařit mnohem lépe, než jste si mysleli. V partnerském životě však hrozí nedorozumění a hádky. Zejména pokud nemáte nastolenou rovnováhu mezi osobním a pracovním životem – to se na partnerství může negativně podepsat.

Číslo 8

Číslo 8 čeká náročný měsíc. Buďte připraveni zdolat každou překážku, která se vám postaví do cesty. V kariérním životě by věci měly jít hladce, problematický však může být život osobní a partnerské vztahy. Nezadaní by měli být obezřetní při randění. Hlavně nebuďte naivní a spíše než srdcem, se rozhodujte rozumem.

Číslo 9

V únoru budete citlivější než obvykle, proto se vyhněte všemu, co by vám i jen potenciálně mohlo ubližovat. Skvěle se vám povede v práci a dařit se vám bude i ve financích. Bude potřeba pracovat na vztazích, kde jsou určité problémy. Ignorace totiž propast mezi vámi jen prohloubí.

Zdroje: Numerology, The Coolist, Astrotalk

Zdroj článku