Přejít k hlavnímu obsahu

Perfektní pro vlnu veder: Nejkrásnější bílé šaty na léto 2022

Vzdušné, lehké a bílé: Když v příštích dnech vyskočí teploty nad 30 stupňů, jsou bílé letní šaty tou nejlepší volbou oblečení. Našli jsme pro vás nejkrásnější modely sezóny. Inspirujte se.

Pokud nyní teploty vystoupí kolem 35 stupňů, chceme být připraveni. Nejen opalovací krém, čepice, dostatek vody a stín jsou dnes povinné, outfit musí vydržet i takové horké letní dny. Většina z nás má totiž ještě schůzky a aktivity před sebou. Bílé letní šaty jsou opravdovým požehnáním. Zvlášť když jsou vyrobeny ze vzdušných materiálů jako je bavlna, len nebo viskóza, které na pokožce úžasně chladí. A jak všichni víme, světlé barvy jako bílá nejlépe odrážejí sluneční světlo a nejsou jako černý magnet na slunce. 

 

Letní bílá insirace

Bílé šaty se hodí všude

V některých z těchto bílých letních šatů budete dokonale připraveni na každou příležitost, ať už do kanceláře, na procházku městem s následným piknikem v parku nebo na romantickou večeři ve dvou. Místo na oblečení se tak můžete plně soustředit na své projekty.

Proč je bob oblíbený letním účesem? Ušetříte čas se stylingem!

Dlouhé vlasy jsou přece jen jedním ze symbolů ženskosti. Přece jen ale každá občas při návštěvě u kadeřníka koketujeme se změnou. Bob účes je příjemným kompromisem, jak si stále zachovat delší účes. Svět ženy vybral inspiraci, po které se nebudete ani vy bát říct svému vlasovému stylistovi o pár centimetrů zkrácení!
svetzeny.cz

Bílá není jen pro nevěsty

Mnoho žen se bílé vyhýbá, avšak není žádný důvod. Kvalitní materiál vám pomůže přečkat horké letní dny a elegantní střih z vás zase udělá hvězdu, ať už jste kdekoliv. Doplňky volte ideálně jemné, rozhodně nekombinujte pouze bílou a černou. Nechceme vypadat jak šachovnice, že? U bílé barvy je nutno podotknout, že je dobré dávat si pozor na skvrny a romantické večeře konzumovat opravdu opatrně. Není nic horšího než odcházet s flekem na šatech z restaurace.

Zdroj: Freundin