Přejít k hlavnímu obsahu

Ožehavá otázka před létem: Jak dát chloupkům sbohem na celé prázdniny?

Info ikona
Epilátor Braun Silk Épil 9 Flex

Už se nemůžete dočkat, až budete trávit dny v plavkách na pláži nebo u bazénu, obléknete pohodlné šortky do přírody nebo poodhalíte kůži v lehoučkých šatech ve městě? Léto se nezadržitelně blíží, a tak je nejvyšší čas popřemýšlet, jak odstranit chloupky kdekoliv na těle. Metod je nekonečná řada, ale jen některé z nich vám zaručí déle trvající výsledek a nevyžadují téměř každodenní únavné opakování…

Pokud nehodláte každý večer trávit čas pečlivým holením žiletkou nebo vás polévá pot při představě, že si trháte chloupky horkým voskem či cukrovou pastou, sáhněte po klasickém epilátoru. Taková volba je takřka bezbolestná a hodí se především pro ženy se světlými chloupky, kterým IPL příliš nevyhovuje (světelný záblesk totiž světlý chloupek nepohltí). Epilátor vám dokonale hladkou pokožku zařídí i na těžko dostupných místech a efekt vydrží podstatně déle než po holení žiletkou. Holicí strojek navíc skvěle vklouzne do jakéhokoliv zavazadla, což se obzvlášť v době letních přesunů hodí.

Info ikona
Epilátor Braun Silk Épil 9 Flex

Triumf dámských koupelen

Braun Silk Épil 9 Flex je první epilátor na světě, který disponuje plně flexibilní hlavou. Díky ní se bez problémů dostanete i na těžko dostupná místa, jako jsou kolena a kotníky. Výhodou flexibilní hlavy a nejúčinnější technologie Micro-Grip se 40 pinzetami je, že dosáhnete nejen hladké pokožky s minimálním počtem vynechaných míst, ale ušetříte i spoustu času. Hladká pokožka totiž vydrží až několik týdnů! Pomocí světélka SmartLight si posvítíte i na ten nejméně viditelný chloupek, který byste jinak přehlédla. Epilátor také zaujme svým propracovaným designem a špičkovým výkonem. Disponuje novou a štíhlejší ergonomickou rukojetí a protiskluzovou povrchovou úpravou, která poskytne bezchybnou manipulaci jak při mokré, tak suché epilaci. Chytrá technologie SensoSmart vás zase spolehlivě upozorní, když zatlačíte příliš, nasměruje vás k co nejlepšímu výsledku. Celý přístroj je samozřejmě 100% vodotěsný, takže ho můžete bez obav používat i ve vaně či sprše.

Info ikona
Epilátor Braun Silk Épil 9 Flex

Další benefity, které budete milovat

Epilátor Braun Silk Épil 9 Flex disponuje třemi epilačními nástavci: Masážní válečkový nástavec nejlépe využijete pro jemnější epilaci, kontaktní nástavec je určen pro bližší kontakt s pokožkou, zatímco nástavec na obličej je ideální pro pro citlivější oblasti. S holicí hlavou můžete holit a zastřihovat citlivé oblasti, jako je podpaží nebo linie bikin. Holicí přístroj disponuje dvěma zastřihovači dlouhých chloupků s hřebenem, který umožňuje přesné zastřihování. Balení obsahuje i 2 peelingové kartáčky — jemný pro jemnější pokožku a hloubkový proti zarůstání chloupků, které exfoliují a čistí pokožku. Součástí sady je také obličejový epilátor a čisticí kartáček 2v1 Braun Face, jež můžete použít k péči o obličej.

Info ikona
Epilátor Braun Silk Épil 9 Flex

Jak na celou proceduru? Trénink dělá mistryně!

Obecně se doporučuje používat epilátor večer, kdy je pokožka nejklidnější a pro případ, že by se po holení přece jen objevily malé pupínky — do rána budou spolehlivě pryč. Během samotného procesu je potřeba se co nejvíce uvolnit a zrelaxovat, držet strojek v úhlu 90 stupňů a postupovat pomalu, aby chloupky posléze nezarůstaly. Po ukončení procedury nezapomeňte na závlahu, ideálně tělovým mlékem. Pokud s odstraňováním chloupků začínáte, doporučuje se celý proces provádět jednou týdně, později lze interval protáhnout na tři týdny. Takže právě teď je nejvyšší čas na první epilaci.