Přejít k hlavnímu obsahu

Galerie: Pletené vesty jsou hitem letošního podzimu 2023! Kombinací je nespočet

Info ikona
Vesta

V oblasti módy existují trendy, které přicházejí a odcházejí, ale některé kousky zůstávají stále v kurzu. Jedním z nich je i pletená vesta, kterou si zkrátka zamilujete. Je stylová, pohodlná a dokáže vytvořit mladistvý a svěží vzhled. Nechte se inspirovat v naší galerii, a pokud ještě pletenou vestu nemáte, pořiďte si ji do vašeho šatníku.

Pletené vesty jsou skvělým pomocníkem při proměnlivém počasí

Jedním z hlavních důvodů, proč jsou pletené vesty tak populární, je jejich pohodlnost a všestrannost. Pletené vesty jsou obvykle vyrobeny z měkkých a teplých materiálů, což z nich dělá ideální volbu pro chladnější dny, zároveň se v nich však nepečete jako ve svetrech. Mohou být vrstveny přes trička, košile nebo dlouhé rukávy a dodají vašemu outfitu mladistvý vzhled. Pletené vesty nejsou omezeny na žádnou konkrétní sezónu. Jsou vhodné jak pro chladnější měsíce, kdy poskytují teplý a útulný pocit, tak i pro letní období, kdy si je můžete vzít chladnější večery na sebe bez ostatních vrstev. Když si je obléknete přímo na holé tělo, můžete tak vytvořit jednoduchý, ležérní vzhled, který je ideální pro teplé letní dny nebo chvíle odpočinku doma. Svou pletenou vestu tak můžete nosit po celý rok a tím maximalizovat její využití ve vašem šatníku.

Jak zvýšit svoji atraktivitu po 45? Pořiďte si korzet à la Sofía Vergara

svetzeny.cz

Vyberte si správný vzor i barvu

Pletené vesty jsou skvělým způsobem, jak přidat do svého outfitu nějaký kontrast v texturách. Mnoho z nich má zajímavé vzory a detaily, což vytváří atraktivnější vzhled. Můžete je kombinovat s džíny pro volný a ležérní vzhled, nebo je zkombinovat s kalhotami a košilí pro více elegantní vzhled. Díky různým střihům a designům můžete pletenou vestu přizpůsobit svému osobitému stylu. Pokud investujete do kvalitní pletené vesty z kašmíru, může vám sloužit dlouhá léta a udržovat vaše záda v teple. Pokud plánujete vestu nosit po celý rok, vyhněte se zimním vzorům a volte spíše jednobarevné v tlumených tónech. Pokud si koupíte vestu s vzory, dbejte při výběru oblečení pod vestu na to, aby se vzory vzájemně netříštily.

Trendy pletené vesty
Zdroj článku