Přejít k hlavnímu obsahu

Galerie: Kabáty, které vypadají dražší, než jsou. Vsaďte na správné střihy, barvy doladí vše k dokonalosti

Info ikona
Zimní kabáty

Zimní kabáty jsou synonymem elegance. Každý člověk svým stylem oblékání tak trochu vyjadřuje svou osobnost, což je také důvod, proč hrají kabáty v zimní sezoně tak zásadní roli. Hezký a kvalitní kabát je ale většinou poměrně drahou záležitostí. Proto vám přinášíme několik tipů na kabáty, které vypadají dražší, než ve skutečnosti jsou. A vy budete vypadat luxusně, aniž byste za svůj kabát dala celé jmění.

Klasický černý kabát

Tato klasika opravdu nikdy neomrzí. S černým kabátem zkrátka nemůžete šlápnout vedle, ať už si ho vezmete k čemukoliv. Navíc v éře „tichého luxusu”, která momentálně dominuje všem módním trendům, se černá klasika stala naprostou ikonou, která by neměla chybět v šatníku žádné ženě. A jak již bylo zmíněno, jedná se o naprosto nadčasový kousek, který zkrátka musíte mít. Kupte ho nyní, noste ho celý život. A rozhodně za něj nemusíte dávat desetitisíce! Klasické černé kabáty seženete snad v každém obchodě. Stačí si jen vybrat střih a délku, které vám budou nejvíce vyhovovat.

Koženkový trenčkot

Trenčkot je střih kabátu, který stejně jako klasický černý kabát nikdy nevyjde z módy. S oblibou se k němu vracíme každoročně. V mrazech a zimním období to však kvůli tenkému materiálu není úplně nejlepší parťák. S tím se ale rozhodli zatočit módní návrháři, kteří přišli s koženou alternativou těchto kabátů. Ale protože je kůže poměrně drahý materiál, obchodní řetězce dokázaly vyvinout koženkovou alternativu, která je cenově mnohem dostupnější. A jaké jsou výhody? Kabát vás zahřeje a navíc, i přes nižší cenu, vypadá velmi luxusně. Tedy, značka ideál!

Nejkrásnější manikúra pro rok 2024: Tyto nehtové designy budou stylové, šik a trendy

svetzeny.cz

Kabáty s umělou kožešinou

Kabáty s kožíškem vypadají odjakživa velmi vkusně. Evokují blaho, eleganci a luxus. I v těchto případech ale existují cenově dostupné alternativy, které působí stále velmi luxusně. Řeč je o umělých kožešinách. K těm se módní návrháři přiklánějí čím dál více a to hlavně z toho důvodu, že pravá kožešina je poměrně neetickou záležitostí, proti které se bouří čím dál větší množství lidí. Kabáty s umělou kožešinou tak najdete téměř v každé výloze. A ať už sáhnete po těch, které mají umělou kožešinu jen na kapuci, nebo po těch, které ji mají po celé své délce, věřte nám, že budete v každém případě vypadat vkusně a luxusně.

Zimní kabáty s páskem

Jestliže něco vyvolává v lidech pocit, že je kabát drahý a luxusní, rozhodně je to pásek v pase - a nejlépe s kovovou sponou. Tyto kabáty vypadají krásně, luxusně a navíc pásek vykouzlí siluetu přesýpacích hodin. A opět platí stejné pravidlo jako v předchozích případech - nemusíte za kabát nutně utrácet desetitisíce. Stačí se jen podívat do vitrín obchodních řetězců, které jsou těchto kousků plné. Svůj dokonalý kabát si tak vybere opravdu každá žena, nedá za něj celé jmění, ale i přes to bude vypadat, jako by právě vyšla z butiku v Pařížské ulici.

Kabáty, které vypadají dražší, než ve skutečnosti jsou
Zdroj článku