Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Býci potkají spřízněnou duši, Ryby se usmíří se sourozenci

Co vás čeká a nemine v týdnu od 19. do 25. září? Přinášíme vám astrologickou předpověď pro každé znamení zvěrokruhu, která zahrnuje sféry jako jsou finance, vztahy, kariéra či rodina. Býci potkají spřízněnou duší, Ryby se usmíří se sourozenci, co hvězdy předpovídají vám?

Beran

Konstelace planet je pro Berany příznivá. Jste velmi kariérně orientovaní, tak vás jistě potěší, že se vám v tomto týdnu bude v tomto ohledu dařit. Příznivě dle hvězd bude vypadat i váš milostný život. Pokud studujete, bude se vám obzvláště dařit.

Býk

Hvězdy vám předpovídají velmi příznivý týden. Budete se cítit fit a i energie budete mít více než obvykle. Pravděpodobně utratíte větší obnos peněz za věci do domácnosti. Je to ideální čas pro start důležitých projektů. Pokud ještě nejste v manželství, můžete tento týden potkat svou spřízněnou duši.

Blíženci

Pro Blížence příští týden nebude úplně ten nejlepší. Můžete zaznamenat negativní pocity jako je smutek či vztek. Pozor hlavně na netrpělivost, ta by se vám mohla krutě vymstít. Nepouštějte se do rizikových aktivit. Zaměstnají vás aktivity ohledně rodiny či dětí.

Celebrity, které věří horoskopům: Angelina Jolie plánuje podle hvězd, dala na ně i princezna Diana

Horoskopům věří miliony lidí po celém světě. Patří mezi ně i slavné osobnosti. Některé z nich dle hvězd plánují své pracovní aktivity, jiné si dle nich vybírají personál. Dala na ně i princezna Diana, která s astroložkou konzultovala své manželství.
svetzeny.cz

Rak

Pokud jste v minulosti investovali peníze, teď by se vám mohly dobře zhodnotit. Obecně se dá říct, že tento týden by měl být dle astrologie příznivý, co se týče financí. Pokud jste zadaní, očekávejte rodinnou pohodu, nezadaní mají velkou šanci potkat vhodný protějšek.

Lev

Čeká vás perný týden, v práci se nezastavíte. Očekávejte změny, které se dotknou vaší kariéry – může se jednat o změnu pozice, pracoviště i povýšení. Pokud jste ve vztahu a ještě jste se nevzali, tento týden možná učiníte důležitý krok v tomto směru. Nezadaní by měli mít oči na stopkách, možná potkají vhodný protějšek.

Panna

Učiňte rozhodnutí ohledně obchodu či podnikání, hvězdy jsou vám nakloněny. Je to také skvělý týden, co se kariéry týče. Pokud jste řešili nějaké trable ohledně majetku, vše by se mělo urovnat. Přesto na vás dopadá určitá míra stresu a může vás zastihnout úzkost i nespavost.

Váhy

Tento týden se vám nebude chtít nic dělat. Možná dokonce nedokončíte nějaký projekt v práci. Pokud budete v úzkých, obraťte se na starší moudrou osobu, dobře vám poradí. Starejte se i o své duševní zdraví, poslední dobou jste tak trochu vyhořelí z práce.

Štír

Planety vám věstí harmonizaci vztahů s partnerem. Pakliže bylo doma dusno, vzduch se zase vyčistí, a z vás budou dvě hrdličky. Nezačínejte nové projekty, není na to vhodná doba. Potřebujete načerpat energii, naplánujte si výlet na duchovní místo.

Co znamená, když se vám zdá o zesnulých příbuzných nebo přátelích? Obvykle přináší nějaké poselství

Spousta lidí dnes má zkušenost se smrtí - ať už jim zemřela osoba blízká, někdo z příbuzných nebo přátel. Snít o někom, kdo zemřel může být pro mnohé lidi nepříjemné až znepokojivé. Tyto sny nemusí být špatným znamením, obvykle přináší nějaké poselství.
svetzeny.cz

Střelec

Střelcům astrologie předpovídá skvělý týden. Zvláště se to týká sféry zdraví. Pokud máte tento týden soudní spor, dle hvězd by pro vás měl dopadnout dobře. V práci vás možná čeká odměna či povýšení. Nezadaní by měli partnera hledat v okruhu svých přátel.

Kozoroh

Kozorohům se bude tento týden skvěle dařit. Zvláště, pokud jde o vzdělání jich samých či jejich potomků. Také by se jim měly vyplatit dřívější investice a celkově by na tom měli být finančně dobře. Je to vhodná doba pro pohovory a hledání nové práce.

Vodnář

Tento týden bude o trpělivosti, která zpravidla nebývá vaší silnou stránkou. Musíte jednat s rozvahou. Pokud se chystáte investovat peníze, měli byste dle hvězd dát zejména na svou intuici. Dne 19. září je vám doporučeno poslechnout rady starších lidí, jinak by to mohlo skončit nedobře.

Ryby

Pakliže jste na nože se svými sourozenci, nadešel optimální čas pro usmíření. V práci vám kolegové dost pomůžou s důležitými projekty. Možná se tento týden dozvíte dobré zprávy o novém přírůstku do vaší širší rodiny. Nezadaní mají šanci na seznámení s tím pravým.

Zdroj článku