Přejít k hlavnímu obsahu

Listopadový horoskop lásky: Připravte se na osudové změny ve vztazích. Největší zvraty čekají Berany a Býky

Info ikona
Horoskop lásky

V listopadu nás dle hvězd čekají osudové a velmi turbulentní změny ve vztazích. Zároveň budeme díky energii Střelce více ochotní experimentovat i pouštět se do milostných dobrodružství. Zjistěte, na co se musíte připravit vy.

Připravte se na osudové změny ve vztazích

Listopad je tu a s ním i nová astrologická předpověď pro sféru vztahů. Čeká nás mimořádně romantický měsíc plný osudových a turbulentních změn ve vztazích. Bude se to týkat nezadaných i párů. Zpočátku měsíce bude ještě klid, zatmění nám poskytne určitou „bezpečnou zónu“, co se týče partnerských vztahů. V druhém listopadovém týdnu už se ale opravdu musíte připravit na možné zvraty a osudové záležitosti týkající se partnerství. Hvězdy předpovídají bouřlivé události, které se dotknou témat, jakými jsou bezpečí, stabilita, hodnoty, závazky či spokojenost ve vztahu. Pamatujte si, že pokud v tomto čase váš vztah skončí, mělo to tak být. V polovině měsíce vstoupí Venuše do Střelce, což znamená větší otevřenost zkoušet nové věci. Dne 22. listopadu se k ní pak přidá i Slunce ve Střelci, což vytvoří skutečně dobrodružnou energii, která je šancí zejména pro nezadané, ti se v tomto čase mohou snadno seznámit. Ke konci listopadu se Jupiter vrací do Ryb, což značí štěstí v lásce. Níže naleznete horoskop pro každé znamení zvěrokruhu.

Tyto dárky nikdy nesmíte dávat ani přijímat: Hodiny symbolizují neštěstí, peněženka chudobu, perly zase slzy

svetzeny.cz

Beran

Vaše osudové změny budou určitým způsobem souviset s intimitou. Napovrch mohou vyplouvat i velmi pikantní tajemství. Připravte se na nepředvídatelné zvraty, které však nemusí být nutně jen negativní.

Býk

Býk si v listopadu nebude jistý, zda se jeho milostný život ubírá správným směrem. Bohužel někdy dojde i na rozchody, a to zejména z důvodu, že si oba partneři uvědomí, že si už navzájem nerozumí a nesdílí stejné vize.

Blíženci

I Blíženci budou tento měsíc zmatení. Toto znamení je rozdvojená osobnost, ale v listopadu opravdu nebude vědět, co v daný okamžik chce. Situace se zlepší až koncem měsíce, kdy je vhodná doba na vyslovení závazků i seznamování.

Rak

Raci se musí připravit na změny týkající se jejich přátelských vztahů. Někteří jejich kamarádi se v listopadu mohou stát jejich partnery nebo také může přijít vyznání lásky od někoho, koho Raci považovali jen za kamaráda.

Lev

Nezadaní Lvi potřebují ještě trochu času, aby se vyrovnali se svou minulostí, až posléze by měli začínat nový vztah. Proto se do ničeho nežeňte. V listopadu však mohou zažít žhavé románky.

Panna

Panna se ještě bude divit, jak její stávající partner či nová známost změní její život k lepšímu. Listopad je také skvělým měsícem pro ty Panny, které se chystají učinit závazek, a posunout vztah na další úroveň.

Blíží se smuteční listopadový úplněk: Je úzce spojen se ztrátou. Udělejte si čas na truchlení a vykročte do dalšího období bez potlačovaného smutku

svetzeny.cz

Váhy

Je dost možné, že se hodnoty či potřeby Váhy ve vztahu promění kolem zatmění Měsíce v Býku, které nastane 8. listopadu. Do vztahů do vnáší nestabilitu. Seznamování a flirt vám lépe půjde v druhé polovině měsíce.

Štír

Štíři jsou připraveni se rozcházet a započít novou kapitolu milostného života. Platí to pro vztahy, které nefungují. Už koncem měsíce by toho ale Štíři mohli litovat a své rozhodnutí přehodnotit, spíše to tedy vypadá na „pauzu“ ve vztahu.

Střelci

Střelci budou v listopadu mimořádně okouzlující pro druhé. Měli by toho využít, pokud se touží seznámit. Je pravděpodobné, že v příštích 6 měsících potkáte svou spřízněnou duši.

Kozoroh

Kozoroha čekají překvapení, která se týkají (nejen) jeho intimního života. Kozoroh je dost vážné znamení, ale tento měsíc se najednou může cítit bezstarostně, což jeho vztahu s partnerem jen prospěje.

Vodnář

Na začátku listopadu se vlivem energie zatmění v Býku může změnit pohled Vodnáře na domov a rodinu, a to i velmi zásadně. Pamatujte, že je v pořádku změnit názor na to, co chcete se svým partnerem vybudovat.

Ryby

Pokud je ve vašem milostném životě cokoliv neuzavřeného, je čas to jednou pro vždy vyřešit. Ideální dobou je úplné zatmění Měsíce, které nastane 8. listopadu.

Zdroj článku