Přejít k hlavnímu obsahu

Ledový prosincový úplněk v Blížencích vám otevře cestu k sebepřijetí a duševní rovnováze

Placeholder image

Poslední úplněk v tomto roce nastane 8. prosince v Blížencích a přinese s sebou zahřátou a nabitou energii. Může fungovat jako spouštěč a probudit ve vás citlivá místa, která jste v sobě v minulosti pohřbili. Především vám však pomůže zjistit, že je v pořádku občas chybovat a že se musíte přijmout takoví, jací jste.

Karma: Zátěž, kterou si nesete z minulých životů, má zásadní vliv na ten nynější. Zbavte se jí jednou pro vždy

svetzeny.cz

Info ikona
Měsíc

Ledový úplněk v Blížencích

Poslední letošní úplněk se také nazývá Ledový úplněk, což je název, který odráží mrazivé podmínky tohoto ročního období a příchod svíravé zimy. Nastane 8. prosince v Blížencích a přinese s sebou energii, kterou v tomto náročném měsíci budete potřebovat. Ačkoliv není tak intenzivní, jako byl listopadový úplněk, má v sobě ukrytou sílu, která může probudit vaše citlivá místa, která jste v sobě už dost možná pohřbili. Dokáže zažehnout něžnost a s jeho pomocí mohou začít tát i ty nejsilnější ledy. Na obloze bude také aktivní Neptun, což je planeta intuice. Můžete se tak přistihnout, že jste se utvrdili v něčem, co jste už nějakou dobu tušili díky své intuici.

Velký horoskop zdraví 2023: Býky potrápí přejídání, Střelce doženě zanedbaný spánek

svetzeny.cz

Info ikona
Sebepřijetí

Nastal čas přijmout a ctít sám sebe

Blíženci představují dvojčata, kdy jedno z dvojčat je smrtelné a druhé nesmrtelné. Blíženci tak představují obě strany lidského bytí, kdy tělo je smrtelné, ale duše bude žít navždy. Úplněk v Blížencích vás vyzývá udržovat obě strany bytí v rovnováze. Otevře vám cestu k sebepřijetí a pomůže vám zjistit, že musíte být trpěliví s vaší lidskou stránkou. Je v pořádku, že máte smíšené pocity, děláte chyby, nebo třeba neznáte cestu. Je třeba respektovat svoji duchovní stránku, která ví, že ve skutečnosti neexistují žádné špatné volby nebo chyby. Duchovní stránka klade důraz na lásku a ukazuje, že vše je jen cesta učení. Zatímco tělo potřebuje nezbytné věci, jako je jídlo či pití, duše zas potřebuje přinést do života radost. Najít rovnováhu mezi tělesnou a duchovní stránkou je občas složité, ale tento úplněk je skvělou příležitostí k jejímu nalezení. Bez ohledu na to, co vás během úplňku potká, zaměřte se na to, zda dokážete ctít svou lidskou i duševní stránku. Dokážete se propojit s každou částí sebe sama? Poslouchejte, co vám říká tělo i duše a zacházejte se sebou s respektem.

Numerologie: Láska podle životního čísla. Jednička chce vlastnit, trojka ráda zahne

svetzeny.cz

Info ikona
Mars

Nabitá energie díky Marsu

Úplněk přináší určitou zahřátou a nabitou energii díky přítomnosti Marsu, který je v konjunkci s Měsícem. Mars je v současné době retrográdní, což zesiluje jeho energii. Energie se bude pro tento náročný měsíc hodit kvůli zvýšenému stresu i mrazivému počasí. Mars je planeta motivace, akce a energie. Můžete během úplňku pocítit výzvu ke zpochybnění svých motivací a činů a přehodnotit, do čeho jste doposud investovali svoji energii. Energie je vzácným zdrojem a tento úplněk vám může ukázat, zda ji na něco neplýtváte zbytečně. Přítomnost Marsu ve vás také může vyvolat pocity vzrušení, takže může být těžké udržet vaše emoce v rovnováze. Někdy je však v pořádku nechat emocím volný průběh a dovolit, aby se rozžhavené emoce dostaly z vašeho nitra ven. Nemusíte se neustále přetvařovat pro vaše okolí. Emoce jsou součástí lidského bytí a není třeba se za ně stydět. Nemusíte neustále jen hýřit láskou a optimismem. Přijměte to, jak se skutečně cítíte a buďte na sebe mírní.

Zdroj článku