Přejít k hlavnímu obsahu

Konference Marie Claire BETTER TOGETHER bude letos online!

Info ikona
Marie Claire

Aktuální situace bohužel nedovoluje uspořádat klasickou konferenci, na jakou jste zvyklí každý rok, ale nebojte se! O svou každoroční dávku osobního rozvoje nepřijdete. Pojďme být BETTER TOGETHER online! 23.-24. listopadu se sejdeme virtuálně a bude to setkání plné inspirace!

O čem konference Marie Claire BETTER TOGETHER letos bude?  

Celá akce je zaměřena na ženy ve středním managementu, které mají moc a chuť měnit věci kolem sebe k lepšímu. Události letošního roku znovu testují naše schopnosti a vzájemné vztahy v práci i doma. Je to výzva pro nás všechny. Naším cílem je poskytnout informace a podněty, které vám pomohou vystoupit z komfortní zóny a naplno rozvinout své schopnosti, dovednosti a talenty, které jsou pro moderní a kvalitní leadership nezbytné. 

První den konference vás čekají přednášky, rozhovory a panelové diskuse, kterými vás provede Pavlína Wolfová. Těšit se můžete na přednášky kapacit ve svých oborech jako jsou například: Michaela Chaloupková (ČEZ), Hana Potměšilová (REVENIUM), Dita (Přikrylová) Formánková (CZECHITAS, AVAST), Petr Janeba (ŠKODA AUTO), Renata a Pavel Mrázovi, Radka a Robert Dohnalovi, Miloslava Mezerová (HR ředitelka ŘLP), Michaela Tetzeli (HR konzultant, kouč, lektor), Tomáš Libert (FORCE 1), Martina Viktorie Kopecká (farářka Církve československé husitské), Tereza Nagyová (bloggerka a podnikatelka), Jarmila Štuková (fotodokumentaristka, válečná fotografka), Barbora Chuecos (manažerka, mentorka a koučka).  

Podzim podle Světa ženy

svetzeny.cz

Druhý den máme připraveny interaktivní přednášky pro váš osobní rozvoj, a kromě špičkových odborníků ve svým oborech, se můžete těšit i na moderátorku Pavlínu Louženskou z #HolkyzMarketingu.  

Co je to 3D diagnostika osobnosti? 

Umí velmi přesně zobrazit, co se ve vašem těle děje po stránce pracovní, rodinné a psychosomatické. Ukáže, jak máte jednotlivé oblasti vyvážené a jak s tím nakládáte. Pomocí metodiky slov a barev vytáhne informace z vašeho nevědomí a pomůže vám odstranit bloky, které vás brzdí abyste byly ještě úspěšnější a spokojenější ve všech životních rolích, které zastáváte. 

Více o konferenci BETTER TOGETHER se dozvíte na webu konference.marieclaire.cz

Medovina aneb nápoj z dutin baobabů

svetzeny.cz