Přejít k hlavnímu obsahu

Tradice, elegance, rodinná atmosféra - přesně to byl Jubilejní ples hotelu International v Brně

Tradiční Ples hotelu International v Brně je společenská událost, která stojí na pevných základech kvality, nepostrádá noblesu, eleganci a těší se i oblibě zúčastněných. Letos se ho zúčastnilo více než 650 hostů. Pořadatelé udělali vše proto, aby byli všichni maximálně spokojení, Kreativní gastronomie patřila k vrcholným zážitkům plesu, vše bylo v dokonalé souhře. Členitý prostor skýtal několik možností zábavy. V každém sále, kde se ples odehrával, byl skvělý program.

Role moderátora se ujal Leoš Mareš, vystoupila hvězdná rocková kapela Olympic, Olga Lounová, improvizovaně Roman Vojtek, uskupení Jazzika, Top orchestr Jana Smolíka, Šumichrást Malbohar a Party Leaders. Mezi hosty nechyběli: všestranná Eva Decastelo, herečky Lucie Zedníčková a Bára Mottlová, bronzový Men Supermodel World 2022, David Pleva, modelky Hana Vágnerová s krásnou sestrou Danielou, Eliška Bučková s přítelem, ale také moderátorky Sandra Parmová, Monika Leová Košínová nebo Inna Pluhajková, manželé Petra a Roman Vojtkovi a řada dalších. Letošní 60. ročník se opravdu vydařil!

Roman Vojtek na plese jako host poprvé po 14 letech

„Kdy jsem byl naposledy soukromě na plese? To je chvilka, je to asi 14 let,“ přiznal se s úsměvem herec Roman Vojtek. Jeho sličná žena Petra si pro tuto příležitost oblékla perfektně padnoucí šaty z dílny Kamily Vodochodské a její krk zdobily vypůjčené diamanty. „Mám radost, že dneska můžu být prostě výjimečná nejenom pro sebe, ale i pro Romana. Jsem druhým rokem na mateřské a k tomu covid, to člověk dlouho nevytáhl paty z domu. Dnes opravdu po dlouhé době jsme spolu někde, kde zdobíme, kde jsme jenom my dva, kde máme šanci si to užít,“ neskrývala nadšení herečka Petra Vojtková. To moderátor Leoš Mareš si ples užíval jen pracovně, nemá totiž s kým soukromě jít. “Pro mě je ples dnes synonymum práce. Nemám kolem sebe lidi, kteří chodí na ples se bavit. A možná to je škoda, protože když tam jste bez nějakých povinností, tak to vlastně může být celkem fajn,” přiznal Mareš.

Jaký je při tanci, takový v posteli, říká Mareš starší

Co se týče tance, ten má Leoš Mareš opravdu rád a i když občas někomu šlápne na nohu, nevzdává se. S tancem má spojenou i humornou historku ze StarDance: "Já jsem tam právě parafrázoval mého tátu, který vždycky říkal, že se pozná jaký je chlap v posteli - podle toho, jak tančí. No a já jsem dostal od všech největší potlesk, když jsem tančil sólo,” směje se Leoš Mareš. Taneční soutěž naopak nahání hrůzu sportovkyni a medailistce Šárce Kašpárkové. “Já tančím ráda, ale nevázaně. Takže jakoby takové to tancování ve stylu StarDance, když se člověk musel držet nějakých pevných kroků, tak to ne. Ale když je muzika, která mě baví, která má dobrý rytmus, tak určitě tančím moc ráda,“ přiznala Kašpárková, pro kterou by byl ideální ples ten, na kterém by mohla mít tenisky. Také manžele Vojtkovi mají tanec rádi. „Mám rád quick step, jive, rumbu, tam se chodí na druhou dobu,“ vyjmenovává Roman Vojtek a na dotaz, zda rád tančí se svojí ženou, odlehčuje: "No my takhle večer, když usnou děti, tak většinou si v kuchyni ještě při vyklízení myčky dáme nějaký to taneční čísílko."

Krásné moderátorky si chválily rodinnou atmosféru

Společně strávili většinu večera moderátorky Sandra Parmová a Monika Leeová Košínová s partnery. "Všichni jsme se shodli, že to byla pecka akce, příjemná atmosféra a moc jsme si to užili, domů jsme se vraceli po půlnoci, a to kvůli dětem, jinak bychom zde zůstali na diskotéku Leoše Mareše až do rána," uvedla se smíchem Sandra Parmová. Eliška Bučková byla z plesu nadšená. "My Morávaci se umíme bavit, shodli jsme se s Vojtkovými, že to byl takový rodinný ples, Roman si tam improvizovaně zazpíval na pódiu s kapelou, Šárka Kašpárková zase s Olgou Lounovou. Jsme s přítelem rádi, že jsme se rozhodli pro tento ples, ještě jsme měli možnost být v Praze na jiném plese, ale takhle jsme si udělali celý krásný víkend v Brně a zakončili to tady," vysvětlila Eliška. To Inna Puhajková přijela s kamarádem a šaty si zapůjčila od návrhářky Sandry Markové. "Jsme kamarádky, rozumíme si i lidsky, ví, co mi sluší. Jinak já mám ráda plesy a vždy se snažím přijít jako dáma a také odejít jako dámy," dodala s úsměvem sympatická brunetka.

Jubilejní ples hotelu International v Brně