Přejít k hlavnímu obsahu

Takhle otevřená ještě nikdy nebyla! Kamila Nývltová odhalila tragické události své rodiny i to, jak to má s láskou

Kamilu Nývltovou si pamatujeme z pěvecké soutěže X Factor, ovšem ona není jen hezká tvářička a talent v hrdle. Za sebou má mnoho životních zkoušek, které by jen tak někdo neustál. Až nyní se zpěvačka rozhodla promluvit. Její osud rozhodně není procházka růžovou zahradou.

Život jí toho nachystal mnoho, včetně toho, že sama „bojovala“ se závistí, šikanou, a také to, že rodina se musela popasovat s velkou tragédií a ne jednou. O jejím příběhu neměl ponětí téměř nikdo. Měla jsem mladší sestřičku Elišku, která zůstala kvůli mozkové obrně mentálně ve věku 3 měsíců. Pečovali jsme o ni celá rodina a já dodnes obdivuji naše, jak to všechno zvládli,“ svěřila se Kamila Nývltová, které se i kvůli tom někteří spolužáci posmívali.

 

Tragédie, které rodinu spojily

Postižená sestra ve svých osmnácti letech zemřela, pro rodinu to bylo sice jistým způsobem vysvobození, ale i velká rána. Musela to ustát a jen díky soudržnosti a tomu, že Kamila má ještě bratra, vše zvládli. Přitom pro mamku to nebyla jediná taková těžká věc, přišla před tím o další dvě děti…,“ naznačila těžký osud rodiny v 13. komnatě, kterou bude vysílat Česká televize. 

Mohlo by se vám líbit

Byt Simony Krainové čeká rekonstrukce. Z luxusu, kde nechybí fotografie modelky v nadživotní velikosti, vás bude přecházet zrak

Modelka Simona Krainová (49) si po 12 letech života v pražském bytě společně s rodinou udělala radost a rozhodla se pro kompletní rekonstrukci. Fanouškům nyní ukázala, jak bude jejich luxusní byt vypadat včetně dětských pokojů nebo překrásné šatny.
svetzeny.cz

Úspěchy, které vám vyrazí dech

Kromě čtyř sólových CD, má za sebou i veleúspěšné evropské turné americké skupiny Two Steps From Hell LIVE 2022 byla sólistkou po boku světových skladatelů Thomase Bergersena a Nicka Phoenixe.V roce 2020 vystoupila jako sólistka na pražském koncertě slavného japonského hudebního skladatele Joe Hisaishiho.

Zahrála si hlavní role v muzikálech Aida, Kleopatra, Dracula, Angelika i v mnoha dalších. Ppřed pár týdny vydala svou první cukrářskou knihu "Na plech s Kamilou" a v pražském Slovanském domě odzpívala svůj velký "předvánoční" koncert, kde hosty byli 4 Tenoři, Peter Pecha a moderoval jej Roman Vojtek. Tam také pokřtila své nové CD Síla lásky. Právě zde Česká televize dotáčela její 13. komnatu, kterou diváci uvidí ve středu večer na ČT1, a kde promluví i její dávné idoly – dnes její kolegové Leona Machálková a Daniel Hůlka.

Láska je to jediné, co krásce chybí

Svědomite si buduje kariéru, ale štěstí na muže po svém boku zatím neměla. Kamila Nývltová zatím svého "pana božského" hledá a není pochyb, že takto úspěšná a talentovaná zpěvačka, dlouho sama nezůstane. 

Kamila Nývltová
Zdroj článku