Přejít k hlavnímu obsahu

Sestra Jiřího Korna k nepoznání. Na tiskovou konferenci dorazila jako bezdomovkyně

Yvetta Kornová (58) je bývalá dětská hvězda, poté se po ní slehla zem, když nyní dorazila na tiskovou konferenci, všem vyrazila dech. Sestra slavného zpěváka Jiřího Korna překvapila všechny v sále, když se objevila se špinavým obličejem a vypadala jako bezdomovkyně.

Alkohol a drogy srazili sestru Jiřího Korna na úplné dno. Přišla o vlasy, zestárla, a ačkoliv měla slibně rozjetou kariéru, na několik let se ztratila ze světa. Až režisér Magnusek ji začal obsazovat do svých filmů a podal jí pomocnou ruku.

Info ikona
Yvetta Kornová

Hvězdné dětství talentované Yvetty

Svoji filmovou prvotinu natočila již ve 12-ti letech, kdy si zahrála jednu z hlavních postav v dětské hudební komedii Přijela k nám pouť (1973). Následovalo studium na konzervatoři, kde už v 1. ročníku stihla (i přes přísný zákaz) ztvárnit jednu ze stěžejních rolí ve Smyczkově prvotině Housata. Školu již po roce opustila a mezi natáčením jednotlivých filmů se živila jako pokojská, rekvizitářka nebo uklízečka.

Info ikona
Yvetta Kornová

Kvíz: Jak dobře znáte nekonečný seriál Ulice? Pojďte se otestovat

Jak dobře znáte nekončený seriál televize Nova Ulice? Patříte mezi věrné fanoušky, kteří si o sobě myslí, že je nic nezaskočí? Pojďte si spolu s námi otestovat své znalosti v našem kvízu a ukažte, jak zdatní v tomto seriálu jste. Užijte si zábavu s celou svou rodinou.
svetzeny.cz

Dokázala se vyhrabat ze dna

Yvetta přesto nepodlehla osudu a nastartovala svůj život. Žije kousek od Náchoda se svým přítelem, a i když ona rozhovory nedává, režisér Magnusek ano, a tak prozradil pár věcí z jejího života. Josef Petrů je údajným partnerem herečky. „Vykají si, ale Yvetta ho označuje za přítele,“ prozradil Blesku režisér Tomáš Magnusek (36).

Ten rovněž herečku vytáhl ze dna, když jí objevil na ubytovně bez peněz. „V Ratibořicích v Babiččině údolí jsem otevřel filmové muzeum. Yvetta tam za peníze rok prováděla a pracovala i v místní restauraci. A když se náhodou napila, udělal jsem zle a ona se dala okamžitě do cajku,“ říká režisér.

Skoro v padesáti se Dara Rolins ukázala nahoře bez. Její tělo popírá fyzikální zákony

Zpěvačka Dara Rolins (49) popírá všechny možné zákony. Rok od roku vypadá lépe, a ačkoli letos oslaví 50. narozeniny, fotku nahoře bez ve vás vzbudí žárlivost, nikoli pohoršení. Zpěvačka vypadá jako bohyně!
svetzeny.cz

Na tiskovce za bezdomovkyni

Yvetta se sice na tiskovce objevila jako bezdomovkyně, chtěla ovšem pouze poukázat na svoji roli. „Yvetta v seriálu hraje bezdomovkyni společně s Martinem Dejdarem. Byl záměr ji ukázat, jak vypadá v seriálu. Takhle špinavě v reálu nevypadá,“ řekl Blesku režisér seriálu Tomáš Magnusek.

Všichni si oddechli a drží palce Yvettě, která chytila druhý dech.

Zdroj článku